Terve ja kumav nahk, õrnad pastelltoonid ja tagasivaade 1980ndatesse iseloomustavad äsja alanud kevadsuvise hooaja meigi- ja soengutrende kõige paremini.

MEIK Tippjumestuskunstnik ja trendide looja Pat McGrath tutvustas eelmisel aastal säravat ja sädelevat huulte värvimise tehnikat, mis ka sellel aastal endiselt üliefektsena mõjub – glitter-huuled! Selleks vajad vaid kreemjat huulepulka või huuleläiget ja meelepärast tooni glitter-puru, mida sõrmeotsa või pintsli abil värvitud huultele vajutada ning õhtune pidulik jumestus saab hoopis säravama viimistluse. Punastes toonides huulte kõrval on selle kevade moodsamad varjundid veel oran¾, lõheroosa ja koralltoonid ning seda mitte ainult huultel, vaid ka silmalaugudel ja põskedel. Monokroomsetes roosades ja koralltoonides tehtud silma-, huule- ja põsemeik on harmooniline ja naiselik ning sobib imeliselt ka põhjamaiselt kahvatu jumega. Põsepuna võib hajutada harjumuspärasest erinevalt oluliselt kõrgemale, lausa silma välisnurga alla või sulatada kokku samas toonis silmameigiga nii, et üleminekut ei ole näha. Kaheksakümnendate mõjutustega värvikombinatsioon oran¾-sinine mõjub pastelses ja mahedas värvigammas värskelt ja kevadiselt. Katseta julgelt sinist ja koralltooni silmalaugudel või kombineeri neid värve klassikalisel moel – silmadel suitsuselt sinaka ning huultel peaaegu nahatooni oran¾ika varjundina. Silmade rõhutamiseks võib valida ka ühe intensiivse värvitriibu või mõne meelepärase pastelli. Kulmud on loomuliku värvi ja kujuga ega ole näos enam tähelepanu keskpunktiks. Kammi kulmugeeli abil neid pisut suunaga ülespoole ning vajadusel täida tühimikud sobivat tooni kulmupliiatsiga. Võimsalt väljajoonistatud kulmud on (lõpuks ometi) ametlikult moest läinud. Terve ja kumav nahk, õrnad pastelltoonid ja tagasivaade 1980ndatesse iseloomustavad äsja alanud kevadsuvise hooaja meigi- ja soengutrende kõige paremini. web hosting services top

Kevad palgeil ja peas

Karmen Tamme, Fotod: Tootjad, Style.com, Pildipank123

Terve ja kumav nahk, õrnad pastelltoonid ja tagasivaade 1980ndatesse iseloomustavad äsja alanud kevadsuvise hooaja meigi- ja soengutrende kõige paremini.

Kevad palgeil ja peas

MEIK

Tippjumestuskunstnik ja trendide looja Pat McGrath tutvustas eelmisel aastal säravat ja sädelevat huulte värvimise tehnikat, mis ka sellel aastal endiselt üliefektsena mõjub – glitter-huuled! Selleks vajad vaid kreemjat huulepulka või huuleläiget ja meelepärast tooni glitter-puru, mida sõrmeotsa või pintsli abil värvitud huultele vajutada ning õhtune pidulik jumestus saab hoopis säravama viimistluse.

Punastes toonides huulte kõrval on selle kevade moodsamad varjundid veel oran¾, lõheroosa ja koralltoonid ning seda mitte ainult huultel, vaid ka silmalaugudel ja põskedel. Monokroomsetes roosades ja koralltoonides tehtud silma-, huule- ja põsemeik on harmooniline ja naiselik ning sobib imeliselt ka põhjamaiselt kahvatu jumega. Põsepuna võib hajutada harjumuspärasest erinevalt oluliselt kõrgemale, lausa silma välisnurga alla või sulatada kokku samas toonis silmameigiga nii, et üleminekut ei ole näha.

Kaheksakümnendate mõjutustega värvikombinatsioon oran¾-sinine mõjub pastelses ja mahedas värvigammas värskelt ja kevadiselt. Katseta julgelt sinist ja koralltooni silmalaugudel või kombineeri neid värve klassikalisel moel – silmadel suitsuselt sinaka ning huultel peaaegu nahatooni oran¾ika varjundina.

Silmade rõhutamiseks võib valida ka ühe intensiivse värvitriibu või mõne meelepärase pastelli.

Kulmud on loomuliku värvi ja kujuga ega ole näos enam tähelepanu keskpunktiks. Kammi kulmugeeli abil neid pisut suunaga ülespoole ning vajadusel täida tühimikud sobivat tooni kulmupliiatsiga. Võimsalt väljajoonistatud kulmud on (lõpuks ometi) ametlikult moest läinud.

Terve ja kumav nahk, õrnad pastelltoonid ja tagasivaade 1980ndatesse iseloomustavad äsja alanud kevadsuvise hooaja meigi- ja soengutrende kõige paremini.
Kevad palgeil ja peas
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kevad palgeil ja peas
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn