Kõik ¹ampoonid sisaldavad teatud osa puhastavaid ja mingi osa hooldavaid aineid. Selleks et leida enda juuksetüübile kõige õigem ¹ampoon, vajad õiges tasakaalus kombinatsiooni neist mõlemast.

Värvitud juuksed Värvitud juukseid võiks pesta maksimaalselt kaks korda nädalas, kuid lähtu siiski põhimõttest: nii vähe kui võimalik, aga nii palju kui vajalik. Keemiliselt või looduslikult värvitud juuksed vajavad eelkõige värvikaitset, mis aitaks värvil juustes püsida ka peale pesemist, ning päikesekaitset, mis vähendaks värvi pleekimist. Kuigi värvitud juustele sobivad hästi ka kahjustatud ja kuivadele juustele mõeldud niisutavad šampoonid, siis kõige parema efekti annavad siiski šampoonid, mis sisaldavad värvi värskendavaid pigmente (pruunidele, punastele, mustadele ja blondidele). Iga pesukorraga jäävad neist väikesed värvipolümeerid juuksekarva välimisele kihile ning värv püsib kauem säravana. Lisaks oma põhifunktsioonile annavad värvitud juuste šampoonid neile ka läiget, niisutavad ja tervendavad. Koostisosade hulgast võid leida värvi kinnitavaid komponente (citric acid), taastava toimega keratiinikompleksi, hooldavaid õlisid (argaania, makadaamia) ja E-vitamiini. Väldi šampoone, mis sisaldavad sodium lauryl ja sodium laureth sulfaate, kuna need mõjuvad värvi eemaldavalt. Punane juuksevärv nõuab palju rohkem hoolt ja tähelepanu kui mõni teine värv, kuid tulemus on vaeva väärt. Peale juuste värvimist tasuks järgmise pesuga oodata vähemalt 24 või isegi 48 tundi. Selle ajaga jõuab punane värv karva sisse lukustuda ning kaunis toon püsib kauem värskena. Pesemiseks kasuta jahedamat vett, sest soe vesi uhub punase tooni kiiremini maha. Vali kindlasti spetsiaalselt punastele juustele mõeldud, punast pigmenti sisaldav šampoon. Ka loomulikud punapead võivad värvi elavdamiseks ja säravana hoidmiseks sellist šampooni kasutada. Kõik ¹ampoonid sisaldavad teatud osa puhastavaid ja mingi osa hooldavaid aineid. Selleks et leida enda juuksetüübile kõige õigem ¹ampoon, vajad õiges tasakaalus kombinatsiooni neist mõlemast. web hosting services top

Kuidas valida ¹ampooni?

Karmen Tamme, fotod: Tootjad, Pildipank123

Kõik ¹ampoonid sisaldavad teatud osa puhastavaid ja mingi osa hooldavaid aineid. Selleks et leida enda juuksetüübile kõige õigem ¹ampoon, vajad õiges tasakaalus kombinatsiooni neist mõlemast.

Kuidas valida ¹ampooni?

Värvitud juuksed

Värvitud juukseid võiks pesta maksimaalselt kaks korda nädalas, kuid lähtu siiski põhimõttest: nii vähe kui võimalik, aga nii palju kui vajalik. Keemiliselt või looduslikult värvitud juuksed vajavad eelkõige värvikaitset, mis aitaks värvil juustes püsida ka peale pesemist, ning päikesekaitset, mis vähendaks värvi pleekimist. Kuigi värvitud juustele sobivad hästi ka kahjustatud ja kuivadele juustele mõeldud niisutavad šampoonid, siis kõige parema efekti annavad siiski šampoonid, mis sisaldavad värvi värskendavaid pigmente (pruunidele, punastele, mustadele ja blondidele). Iga pesukorraga jäävad neist väikesed värvipolümeerid juuksekarva välimisele kihile ning värv püsib kauem säravana. Lisaks oma põhifunktsioonile annavad värvitud juuste šampoonid neile ka läiget, niisutavad ja tervendavad. Koostisosade hulgast võid leida värvi kinnitavaid komponente (citric acid), taastava toimega keratiinikompleksi, hooldavaid õlisid (argaania, makadaamia) ja E-vitamiini. Väldi šampoone, mis sisaldavad sodium lauryl ja sodium laureth sulfaate, kuna need mõjuvad värvi eemaldavalt.

Punane juuksevärv nõuab palju rohkem hoolt ja tähelepanu kui mõni teine värv, kuid tulemus on vaeva väärt. Peale juuste värvimist tasuks järgmise pesuga oodata vähemalt 24 või isegi 48 tundi. Selle ajaga jõuab punane värv karva sisse lukustuda ning kaunis toon püsib kauem värskena. Pesemiseks kasuta jahedamat vett, sest soe vesi uhub punase tooni kiiremini maha. Vali kindlasti spetsiaalselt punastele juustele mõeldud, punast pigmenti sisaldav šampoon. Ka loomulikud punapead võivad värvi elavdamiseks ja säravana hoidmiseks sellist šampooni kasutada.

Kõik ¹ampoonid sisaldavad teatud osa puhastavaid ja mingi osa hooldavaid aineid. Selleks et leida enda juuksetüübile kõige õigem ¹ampoon, vajad õiges tasakaalus kombinatsiooni neist mõlemast.
Kuidas valida ¹ampooni?
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kuidas valida ¹ampooni?
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn