Juuni horoskoop

Pikemalt iga tähemärgi kohta loe ajakirjast.

Juuni horoskoop

Kaksikud

Tugev Uraan on hea juht, eriti Jupiteri pistelisel toetusel. Jaanikuu esimene pool on parim aeg kõige ambitsioonikamate plaanide teostamiseks. Õnnestub ära teenida ametialaselt suuremate autoriteetide tunnustus, sest suudad ühe konkreetse pähkli purustamisega tõestada, et oled oluliselt võimekam, kui on arvatud.

 

Vähk

Merkuur ja Neptuun, iseenesest mõlemad soodsa kiirgusega, pole omavahelises kooskõlas. See ergutab loomingulisust ja intuitsiooni, ent ähmastab su niigi kesisevõitu reaalsustaju. Parim strateegia on, kui valid vaikse nokitsemise konkreetsete igapäevaülesannete kallal, vältides uute kontaktide sõlmimist, laiemat ringiliikumist, mõttevahetusi kolleegidega, mis võivad konfliktideni viia.

 

Lõvi

Kuni kolmainupühani (11.6.) ei lähe kõik nii libedalt ja plaanikohaselt, kui loodad. Merkuuri ja Pluuto aktiivsus on heaks mootoriks, samas külvab see  reaalsustajusse kaootilisust – sinu sõna küll maksab, aga su nägemusi on praktikas raske rakendada. Sestap vähenda haaret, tegele pisiasjadega, milles hetkel kõige paremini orienteerud, analüüsides autoriteetide arvamusi.

 

Neitsi

Marsi ja Merkuuri Neitsi tähtkuju suhtes üpris harv koosmõju on väga mobiliseeriv, aga sinu kui niigi aktiivse ja tegusa puhul on sel ka oma varjukülg. Mingil määral veel habras ühisvaim nii ülemuse kui ka kolleegidega võib taas ohtu sattuda, kui enese tahtmata igapäevases suhtlemiskultuuris liiga kategooriliselt mõjud.

 

KAALUD

Kaalude kausid löövad ikka tavatult kõikuma, kui suur suvi raginal sisse murrab. Romantiline Veenus pole kooskõlas range Saturni ja asjaliku Uraaniga – su mõtlemismudel on kaugel praktilisusest. Hõljud kõrgemate mateeriate udus, reaalsusele ja kasulikule on raske keskenduda.

 

Skorpion

Sind ootab igati sisukas ja ohtudeta suve alguse kuu, sest Saturn aitab püsti püsida ja Jupiter saadab parasjagu õnne, kui ootamatult millegagi kimpus oled. Kohati on väga raske kollektiiviga ühte sammu astuda, aga käegalöömine pole sinu stiil.

 

Ambur

Aktiivsust ja läbimõeldud tegutsemist nõuab jaanikuu esimene kolmandik, milleks peamiselt Uraan ja Jupiter ka soodsad tingimused loovad. Märgatavat edu saavutad äritegevuses, eriti kui oled kogemustega, oma tegevusalal tuntud tegija. Midagi olulist saad katuse alla (ka rahalise tulu mõttes) teise töönädala lõpus (8.–9.6.), mil Kuu sinu tähtkujus täiemõõduliseks kasvab.

 

Kaljukits

Saturn turgutab sinus praegu nii vajalikku enesekindlust, mille parim väljund on distsiplineeritus ja taktitunne. Täidad nurinata ja oma parimate oskuste tasemel ka ülesanded, mis sisuliselt eriti ei köida, nagu ka nõudmisi, mida ebaõiglaseks pead. Enamgi veel – avastad üllatusega, et suudad hoopis rohkem, kui arvad.

 

Veevalaja

Saturni ja Neptuuni tugev mõju kuu alguses turgutab su loomingulisust ja aktiivsust, aga paraku häälestab see su rohkem hasartsusele kui arukale tegutsemisele. Sestap püüa pea ikka võimalikult jahe hoida, sest ülemäärase sekeldamisega teed vigu, tekitad valestimõistmist, võid end n-ö ansamblist välja mängida.

 

Kalad

Uraan tagab terve reaalsustaju, Veenus ehib eredamaks su isikuvõlu. Aga see ei tee sulle oluliselt kergemaks ilmutada säravamalt oma professionaalset võimekust, või kui, siis valel aadressil. Ülemusele, kes sind asjatundjana tõeliselt hindab, ei meeldi su ülbe esinemisviis.

 

Jäär

Marss on eriti helde energiaallikas, mis sedapuhku väga vajalik. Kuu esimeses pooles lippad kui orav rattas – palju on ringiliikumist ja -sõitmist, läbirääkimisi, diskussioone jne. Sel perioodil annab tunda ka Neptuuni mõju – turvalisus oleneb sellest, kui hoolikalt vaevud raha lugema, hindad selle liikumist maletaja nutikusega, liikumaks sammhaaval.

 

Sõnn

Kui oled ammu mõelnud oma elus midagi kardinaalselt muuta, siis algab jaanikuust selleks soodne aeg. Aga mitte kohe konkreetseteks sammudeks: Saturni mõju loob hea pinnase ainult hästi läbi mõeldud otsuste tegemiseks – tormijooksuga sihi poole sööstes võid väravate rusude alla jääda.