Teadlikult ennast UV-kiirguse eest kaitstes võib nautida rohkem päikese häid omadusi ja vältida tema kahjulikkust.

Päike reguleerib inimese normaalset unetsüklit, stimuleerib kehas D-vitamiini teket ja mõjutab endorfiini ehk õnnehormooni vabanemist. Ent päike võib põhjustada ka nahavähki ja teda loetakse kõige võimsamaks väliseks mõjutajaks, mistõttu enneaegselt vananetakse. Umbes 80% kortsudest, pruunidest laigukestest ja lõtvunud nahast on päikesekahjustuse tagajärg. Alles seejärel tulevad muud vananemist kiirendavad tegurid: suitsetamine, haigused, keskkonnasaaste, stress, eluviisid jne. UV-kiirguse kaitse tähendab palju enamat, kui olla kuumal suvepäeval lihtsalt päikese eest varjus või kasutada päevitama minnes kaitsekreemi. Tegelikult läbib enamik UV-kiirtest ilma vaevata nii pilvemassi kui ka aknaklaasi ning peegeldub tagasi veepinnalt, liivalt ja lumelt. Seega tuleks end kaitsta ka pilvisel päeval ja tubaseid toimetusi tehes. Silmade eest hoolitse päikeseprille kandes, mis ei kaitse mitte ainult ereda valguse ja mõningate silmahaiguste eest, vaid need aitavad ära hoida ka kortsude tekkimist õhukese nahaga silmaümbruspiirkonda. Teadlikult ennast UV-kiirguse eest kaitstes võib nautida rohkem päikese häid omadusi ja vältida tema kahjulikkust. web hosting services top

Säästa nahka

Karmen Tamme, fotod: Tootjad

Teadlikult ennast UV-kiirguse eest kaitstes võib nautida rohkem päikese häid omadusi ja vältida tema kahjulikkust.

Säästa nahka

Päike reguleerib inimese normaalset unetsüklit, stimuleerib kehas D-vitamiini teket ja mõjutab endorfiini ehk õnnehormooni vabanemist. Ent päike võib põhjustada ka nahavähki ja teda loetakse kõige võimsamaks väliseks mõjutajaks, mistõttu enneaegselt vananetakse. Umbes 80% kortsudest, pruunidest laigukestest ja lõtvunud nahast on päikesekahjustuse tagajärg. Alles seejärel tulevad muud vananemist kiirendavad tegurid: suitsetamine, haigused, keskkonnasaaste, stress, eluviisid jne.

UV-kiirguse kaitse tähendab palju enamat, kui olla kuumal suvepäeval lihtsalt päikese eest varjus või kasutada päevitama minnes kaitsekreemi. Tegelikult läbib enamik UV-kiirtest ilma vaevata nii pilvemassi kui ka aknaklaasi ning peegeldub tagasi veepinnalt, liivalt ja lumelt. Seega tuleks end kaitsta ka pilvisel päeval ja tubaseid toimetusi tehes. Silmade eest hoolitse päikeseprille kandes, mis ei kaitse mitte ainult ereda valguse ja mõningate silmahaiguste eest, vaid need aitavad ära hoida ka kortsude tekkimist õhukese nahaga silmaümbruspiirkonda.

Teadlikult ennast UV-kiirguse eest kaitstes võib nautida rohkem päikese häid omadusi ja vältida tema kahjulikkust.
Säästa nahka
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Säästa nahka
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn