Tema laulumaneer võib sarnaneda tuuleiili, metsamüha või merekohinaga. Lauljana on Kadri Voorand (30) julgelt isikupärane, ehe, tundeline ja tunnetuslik.

“Minu püha eesmärk on tõmmata kuulajad emotsionaalsesse rännakusse. Saan seda teha ainult juhul, kui olen enda vastu lõpuni aus. Mu meloodia või esitus peab ilmtingimata kandma isiklikku emotsionaalset energiat. Siis tuleb ka publik minuga koos rändama, et kogeda tundeid ja mõtteid, mida võib-olla reaalsus ei paku,” leiab Kadri, kelle arvates ilma isikliku puudutuseta säärast paralleelreaalsust kunstnik pakkuda ei saa. Ta usub väga tugevalt siirasse esitusemotsiooni, olles kuulajana ise selle suhtes äärmiselt nõudlik. “Muusika pole mitte õiged noodid ja hea tehnika, vaid hinge heli, mis saab kuulajateni jõuda vaid äärmises kohalolekus. Aga sellises isiklikus ja ausas seisundis interpreteerimine nõuab jällegi väga kõrget tehnilist ettevalmistust, et lõpptulemi helikvaliteet ei kannataks.” Kadri kalender on esinemisi, sõite ja ettevõtmisi sedavõrd tihedalt täis pikitud, et aasta alguses võttis ta endale abiliseks assistent Marili. “Palju tähtsat infot jäi märkamata, ei jõudnud enam meilidele vastata, hakkas juhtuma igasuguseid prohmakaid.” Aasta lõpuni on tema ajakava teada, niisamuti nagu osa esinemisi järgmisel aastal Saksamaal, Prantsusmaal, Inglismaal, Soomes, Kanadas ja Hiinas. “Auke on, võib-olla tuleb veel midagi põnevat, aga puhkust küll ei ole. Pean siiski olema ettevaatlik. Kaldun tegutsema piiri peal.” Märtsi lõpus ja aprillis esines ta Kõrgõzstanis, Usbekistanis, Iisraelis, Moskvas ja Leipzigis, põigates ka d¾ässimessile Bremenisse. “Neli-viis nädalat oli kiiret ringirändamist. Suvel olen rohkem Eestis, sügisel hakkan jälle reisima. Nii on tõusude-mõõnadena kujunenud, pean vastu. Vahepeal tuli haigus ligi, õnneks pidas hääl vastu. Tegin taastussüste. Paar päeva oli vaba, lendasin Eestisse, võtsin turgutuseks nõelravikuuri.” Tema laulumaneer võib sarnaneda tuuleiili, metsamüha või merekohinaga. Lauljana on Kadri Voorand (30) julgelt isikupärane, ehe, tundeline ja tunnetuslik. web hosting services top

“Ma ei saa loobuda...”

Tiina Lang, fotod: Helin Loik-Tomson

Tema laulumaneer võib sarnaneda tuuleiili, metsamüha või merekohinaga. Lauljana on Kadri Voorand (30) julgelt isikupärane, ehe, tundeline ja tunnetuslik.

“Ma ei saa loobuda...”

“Minu püha eesmärk on tõmmata kuulajad emotsionaalsesse rännakusse. Saan seda teha ainult juhul, kui olen enda vastu lõpuni aus. Mu meloodia või esitus peab ilmtingimata kandma isiklikku emotsionaalset energiat. Siis tuleb ka publik minuga koos rändama, et kogeda tundeid ja mõtteid, mida võib-olla reaalsus ei paku,” leiab Kadri, kelle arvates ilma isikliku puudutuseta säärast paralleelreaalsust kunstnik pakkuda ei saa. Ta usub väga tugevalt siirasse esitusemotsiooni, olles kuulajana ise selle suhtes äärmiselt nõudlik. “Muusika pole mitte õiged noodid ja hea tehnika, vaid hinge heli, mis saab kuulajateni jõuda vaid äärmises kohalolekus. Aga sellises isiklikus ja ausas seisundis interpreteerimine nõuab jällegi väga kõrget tehnilist ettevalmistust, et lõpptulemi helikvaliteet ei kannataks.”

Kadri kalender on esinemisi, sõite ja ettevõtmisi sedavõrd tihedalt täis pikitud, et aasta alguses võttis ta endale abiliseks assistent Marili. “Palju tähtsat infot jäi märkamata, ei jõudnud enam meilidele vastata, hakkas juhtuma igasuguseid prohmakaid.” Aasta lõpuni on tema ajakava teada, niisamuti nagu osa esinemisi järgmisel aastal Saksamaal, Prantsusmaal, Inglismaal, Soomes, Kanadas ja Hiinas. “Auke on, võib-olla tuleb veel midagi põnevat, aga puhkust küll ei ole. Pean siiski olema ettevaatlik. Kaldun tegutsema piiri peal.”

Märtsi lõpus ja aprillis esines ta Kõrgõzstanis, Usbekistanis, Iisraelis, Moskvas ja Leipzigis, põigates ka d¾ässimessile Bremenisse. “Neli-viis nädalat oli kiiret ringirändamist. Suvel olen rohkem Eestis, sügisel hakkan jälle reisima. Nii on tõusude-mõõnadena kujunenud, pean vastu. Vahepeal tuli haigus ligi, õnneks pidas hääl vastu. Tegin taastussüste. Paar päeva oli vaba, lendasin Eestisse, võtsin turgutuseks nõelravikuuri.”

Tema laulumaneer võib sarnaneda tuuleiili, metsamüha või merekohinaga. Lauljana on Kadri Voorand (30) julgelt isikupärane, ehe, tundeline ja tunnetuslik.
“Ma ei saa loobuda...”
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
“Ma ei saa loobuda...”
ISIKSUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn