Suvi toob kaasa teistsuguse eluviisi: ringreisid, metsarännakud ja rannapuhkuse. Mida hädapärast eri juhtudeks võiks olla apteegis?

“Suvi: ööd lähevad valgemaks, juuksed heledamaks, nahk tumedamaks, vesi soojemaks, muusika valjemaks ja elu paremaks,” ütleb üks tuntud luulerida. Et suvi oleks elu ilusaim, võiks aga igaks juhuks valmistuda ka kõikvõimalikeks suvisteks “peavaludeks”. Nii võid olla kindel, et ootamatud üllatused ei lase suveidülli rikkuda. Milline võiks olla hädavajalik suvine kodune apteek, mida saaks hoida nii kodus kapis kui ka kaasa haarata väljasõidule, suvilasse, samuti pikemale reisile? Need, kes mõtlevad, et neil on kodune apteek juba aastaid olemas olnud, võiksid selle peale uuesti mõelda. Selle peaks üle vaatama paar korda aastas, et täiendada nende abivahendite varusid, mis on ära kasutatud või juba aegunud. Ravimeid tuleks säilitada originaalpakendis koos infolehega, et oleks võimalik kontrollida, kuidas neid õigesti kasutada ja säilitada. Eelkõige peaks suveapteeki koostades mõtlema sellele, kas peres on lapsi ja eakaid inimesi ning kas pereliikmed harrastavad ka ohtlikke spordialasid? Millest võiks aga koosneda üks keskmine suveapteek? Suvi toob kaasa teistsuguse eluviisi: ringreisid, metsarännakud ja rannapuhkuse. Mida hädapärast eri juhtudeks võiks olla apteegis? web hosting services top

Suvine apteek

Ann Hiiemaa, fotod: Pildipank123

Suvi toob kaasa teistsuguse eluviisi: ringreisid, metsarännakud ja rannapuhkuse. Mida hädapärast eri juhtudeks võiks olla apteegis?

Suvine apteek

“Suvi: ööd lähevad valgemaks, juuksed heledamaks, nahk tumedamaks, vesi soojemaks, muusika valjemaks ja elu paremaks,” ütleb üks tuntud luulerida. Et suvi oleks elu ilusaim, võiks aga igaks juhuks valmistuda ka kõikvõimalikeks suvisteks “peavaludeks”. Nii võid olla kindel, et ootamatud üllatused ei lase suveidülli rikkuda. Milline võiks olla hädavajalik suvine kodune apteek, mida saaks hoida nii kodus kapis kui ka kaasa haarata väljasõidule, suvilasse, samuti pikemale reisile?

Need, kes mõtlevad, et neil on kodune apteek juba aastaid olemas olnud, võiksid selle peale uuesti mõelda. Selle peaks üle vaatama paar korda aastas, et täiendada nende abivahendite varusid, mis on ära kasutatud või juba aegunud. Ravimeid tuleks säilitada originaalpakendis koos infolehega, et oleks võimalik kontrollida, kuidas neid õigesti kasutada ja säilitada. Eelkõige peaks suveapteeki koostades mõtlema sellele, kas peres on lapsi ja eakaid inimesi ning kas pereliikmed harrastavad ka ohtlikke spordialasid? Millest võiks aga koosneda üks keskmine suveapteek?

Suvi toob kaasa teistsuguse eluviisi: ringreisid, metsarännakud ja rannapuhkuse. Mida hädapärast eri juhtudeks võiks olla apteegis?
Suvine apteek
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Suvine apteek
TERVIS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn