Südasuvine lillede kuninganna roos on laialdaselt kasutatav koostisosa nahahoolduses, sest sel on kuhjaga häid põhjuseid.

Roosi hurmav lõhn toimib aroomiteraapiliselt, mõjutades aju limbilist süsteemi, mis reguleerib meeleolu ja emotsionaalseid reaktsioone. Ta aitab rahustada, harmoneerib närvisüsteemi ja tõstab enesehinnangut. Roosiõli peetakse eriti hästi just naistele sobivaks, kuna sel on ka hormonaalsüsteemile tasakaalustav mõju. Roosi eeterliku õli valmistamise käigus saadakse kõrvalproduktina roosi hüdrosool, mis on tuntud ka roosivee või roosi destillaadi nime all. Seda kasutatakse puhtal kujul või lisandina näo- ja juuksetoonikutes niisutava ja tasakaalustava koostisosana. Roosivett võib lisada šampoonidele ja palsamitele või kasutada juuste loputusvees, et anda juustele lisaniisutust ning kaunis läige. See aitab edukalt vähendada ka seenhaigusest põhjustatud kõõma. Rahustava ja hooldava toime tõttu sobib roosiõli kõikidele nahatüüpidele. Sageli lisatakse roosivett või -ekstrakti just kuivale, tundlikule ja küpsele nahale loodud hooldustoodetesse. Roosi antiseptilised, põletikuvastased ja antibakteriaalsed omadused teevad temast suurepärase koostisosa akneravis ning lisaks on tal punetust ja nahaärritust vähendav toime. Roosiõites sisalduv parkaine aitab vähendada rasueritust ja toimib poore ahendavalt, kuid ei kuivata seejuures nahka ega riku selle pH-d. Südasuvine lillede kuninganna roos on laialdaselt kasutatav koostisosa nahahoolduses, sest sel on kuhjaga häid põhjuseid. web hosting services top

Roos

Karmen Tamme, fotod: Pildipank123

Südasuvine lillede kuninganna roos on laialdaselt kasutatav koostisosa nahahoolduses, sest sel on kuhjaga häid põhjuseid.

Roos

Roosi hurmav lõhn toimib aroomiteraapiliselt, mõjutades aju limbilist süsteemi, mis reguleerib meeleolu ja emotsionaalseid reaktsioone. Ta aitab rahustada, harmoneerib närvisüsteemi ja tõstab enesehinnangut. Roosiõli peetakse eriti hästi just naistele sobivaks, kuna sel on ka hormonaalsüsteemile tasakaalustav mõju.

Roosi eeterliku õli valmistamise käigus saadakse kõrvalproduktina roosi hüdrosool, mis on tuntud ka roosivee või roosi destillaadi nime all. Seda kasutatakse puhtal kujul või lisandina näo- ja juuksetoonikutes niisutava ja tasakaalustava koostisosana. Roosivett võib lisada šampoonidele ja palsamitele või kasutada juuste loputusvees, et anda juustele lisaniisutust ning kaunis läige. See aitab edukalt vähendada ka seenhaigusest põhjustatud kõõma.

Rahustava ja hooldava toime tõttu sobib roosiõli kõikidele nahatüüpidele. Sageli lisatakse roosivett või -ekstrakti just kuivale, tundlikule ja küpsele nahale loodud hooldustoodetesse. Roosi antiseptilised, põletikuvastased ja antibakteriaalsed omadused teevad temast suurepärase koostisosa akneravis ning lisaks on tal punetust ja nahaärritust vähendav toime. Roosiõites sisalduv parkaine aitab vähendada rasueritust ja toimib poore ahendavalt, kuid ei kuivata seejuures nahka ega riku selle pH-d.

Südasuvine lillede kuninganna roos on laialdaselt kasutatav koostisosa nahahoolduses, sest sel on kuhjaga häid põhjuseid.
Roos
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Roos
FOOKUSES

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn