Suhet luues tundub mõte selle hoidmisest veider. Kui juba on kokku saadud, siis küllap suhe ka toimib. Laste sündides on aga kõik pea peale pööratud. Näib, et suhte hoidmisega tuleks hakata tegelema tutvumisest saati.

Inimloomusele on ilmselt omane säilitada status quo’d nii pikalt kui võimalik ja muudatused, ükskõik kui väikesed või suured, hirmutavad. Samamoodi toimub suhetega. Valdavalt ei tegele paljud paarid oma suhte hoidmisega enne, kui ilmnevad probleemid. Kui vaadata ajas veidi tagasi, siis Eesti rahvapärimuse järgi oli pulmades teatud tegevusi, mis pidid suhte hea hoidma. Näiteks tuli pruudil lasta astuda kasukale või millelegi muule pehmele, et tal oleks pehme süda ja kooselu kulgeks tülideta. Pulmadeks tuli kinkida ka paaris asju, sest siis saab armastajatest paarrahvas. Kui armastusse sigines probleeme, siis arvati, et seda on põhjustanud maagiline mõjutamine ning abigi püüti saada maagiast. Kuna vanad traditsioonid kipuvad unustusehõlma vajuma, siis lähenetakse suhete hoidmisele tänapäeval teisiti. Olen oma abikaasaga koos elanud 14 aastat. Kui olime sõbrannadega kahekümnendates, siis ei olnud kellelgi ühtegi etteheidet oma suhtele ega kaasale. Pigem puudutasid probleemid karjääri ja iseenda leidmist, kuigi tagantjärele mõeldes esines arusaamatusi ja probleeme meilgi. Lihtsalt need ei tundunud midagi erilist olevat. Kui enamusel sai suhtes oldud pea kümme aastat, selgus, et siiani ideaalsetel paaridel polnud kaugeltki nii täiuslikud suhted või kaasad. Ega minagi erand olnud. Kõige keerulisem oli teise inimese pärast oma harjumusi muuta, pidin oluliselt vähem mukkima-lakkima, isegi riietust kohati välja vahetama. Kuigi vaidlesime sel teemal palju, tundub vanu pilte vaadates, et tal oli mu meigi osas isegi õigus. Mind jälle häiris tilkuv moos, mida jagus lauast põrandani. Nüüdseks olen õppinud tähtsusetutele asjadele mitte tähelepanu pöörama. Suhet luues tundub mõte selle hoidmisest veider. Kui juba on kokku saadud, siis küllap suhe ka toimib. Laste sündides on aga kõik pea peale pööratud. Näib, et suhte hoidmisega tuleks hakata tegelema tutvumisest saati. web hosting services top

Kuidas hoida suhet?

Evelin Mikker; fotod: Pildipank123, Birgit Aun, erakogu

Suhet luues tundub mõte selle hoidmisest veider. Kui juba on kokku saadud, siis küllap suhe ka toimib. Laste sündides on aga kõik pea peale pööratud. Näib, et suhte hoidmisega tuleks hakata tegelema tutvumisest saati.

Kuidas hoida suhet?

Inimloomusele on ilmselt omane säilitada status quo’d nii pikalt kui võimalik ja muudatused, ükskõik kui väikesed või suured, hirmutavad. Samamoodi toimub suhetega. Valdavalt ei tegele paljud paarid oma suhte hoidmisega enne, kui ilmnevad probleemid.

Kui vaadata ajas veidi tagasi, siis Eesti rahvapärimuse järgi oli pulmades teatud tegevusi, mis pidid suhte hea hoidma. Näiteks tuli pruudil lasta astuda kasukale või millelegi muule pehmele, et tal oleks pehme süda ja kooselu kulgeks tülideta. Pulmadeks tuli kinkida ka paaris asju, sest siis saab armastajatest paarrahvas. Kui armastusse sigines probleeme, siis arvati, et seda on põhjustanud maagiline mõjutamine ning abigi püüti saada maagiast. Kuna vanad traditsioonid kipuvad unustusehõlma vajuma, siis lähenetakse suhete hoidmisele tänapäeval teisiti.

Olen oma abikaasaga koos elanud 14 aastat. Kui olime sõbrannadega kahekümnendates, siis ei olnud kellelgi ühtegi etteheidet oma suhtele ega kaasale. Pigem puudutasid probleemid karjääri ja iseenda leidmist, kuigi tagantjärele mõeldes esines arusaamatusi ja probleeme meilgi. Lihtsalt need ei tundunud midagi erilist olevat. Kui enamusel sai suhtes oldud pea kümme aastat, selgus, et siiani ideaalsetel paaridel polnud kaugeltki nii täiuslikud suhted või kaasad. Ega minagi erand olnud. Kõige keerulisem oli teise inimese pärast oma harjumusi muuta, pidin oluliselt vähem mukkima-lakkima, isegi riietust kohati välja vahetama. Kuigi vaidlesime sel teemal palju, tundub vanu pilte vaadates, et tal oli mu meigi osas isegi õigus. Mind jälle häiris tilkuv moos, mida jagus lauast põrandani. Nüüdseks olen õppinud tähtsusetutele asjadele mitte tähelepanu pöörama.

Suhet luues tundub mõte selle hoidmisest veider. Kui juba on kokku saadud, siis küllap suhe ka toimib. Laste sündides on aga kõik pea peale pööratud. Näib, et suhte hoidmisega tuleks hakata tegelema tutvumisest saati.
Kuidas hoida suhet?
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kuidas hoida suhet?
HINGENÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn