Septembri horoskoop

Pikemalt iga tähemärgi kohta loe ajakirjast.

Septembri horoskoop

Neitsi

Sinu tähtkuju hea käekäigu huvides tegutsevad üksmeeles Veenus ja Neptuun. Mis tähendab, et võid end oma ametipostil (olenemata selle kõrgusest) tunda igati enesekindlalt. Ükskõik kuidas sa oma lähikollektiivis inimesena sobid – kõik möönavad, et oled alati koostööaldis, valmis kuulama, arutlema, paarisõnalise neutraalse arvamusavaldusega maandama mõttetuid konflikte juba eos.

 

Kaalud

Sulle kui õhumärgile soodus kuu ses mõttes, et annab võimalusi omamoodi hingetõmbeajaks. Sõltumata su elukutsest, praegusest palgaallikast või sellestki, kuivõrd see su kutsumusega ühtib – Marsi, Uraani ja Jupiteri kord koos-, kord vastakad mõjud lasevad sul igast praost kokkuvõttes ikka tühiste kriimustustega läbi tulla.

 

Skorpion

Kahe võimsa – Marsi ja Saturni – omavaheline vastuokslik mõju nõuab üksjagu närvikulu, ent on kokkuvõttes sulle soodne. Sunnib sind saavutatut analüüsima: mis hästi, mis kõveriti tehtud, leidmaks iva, millele rajada strateegia aasta lõpukuudel.

 

Ambur

Sügiskuu alguses on Uraan ja Marss su ustavaimateks kosmilisteks turvameesteks. Kukeaasta kaks möödunud, küll kirjut, ent huvitavat kolmandikku, on su kogemustepagasisse lisanud rõõmustavalt palju nii materiaalses kui ka moraalses mõttes. Kõike käsilolevat aitab nüüd seda arukamalt analüüsida Neptuuni teritatav intuitsioon, Marss tembib parajaks tegususe, ilma et oleks karta liigsest enesekindlusest johtuvaid vigu.

 

Kaljukits

Kõige määravam on nüüd su tähtkujulise patrooni Saturni mõju. Kuu esimeses kolmandikus, mil annab enesest märku ka Merkuur, on raskusi analüüsivõimega. Koostöö kolleegidega lööb lonkama, sest sa ei suuda mõista, miks sulle nagu kõõrdi vaadatakse, kuna sa ei taipa, et ise kellelegi (olgu või mõttes) alusetuid etteheiteid teed.

 

Veevalaja

Suuremad lahkhelid kolleegidega on lahenenud, segadused äri või loomingu edendamisel silutud. Nüüd hoiavad Merkuur ja Saturn sul parajalt silma peal, vältimaks tühja rabelemist, manitsemaks enne ütlemist ikka rahulikumallt mõtlema. Loogika ja keskendumise mõttes oled parimas sõiduvees ning kuna nüüd oskad aega süsteemikindlamalt kasutada, aseta pearõhk kaalukama(te) projekti(de)ga tegelemisele.

Kalad

Milleski konkreetses otsustavalt edasi jõuda mihklikuus ei õnnestu, nii et seda kergem sulle, mida vähem midagi plaaninud oled. Kuna Uraani jõud ei käi alati üle erakordselt võimukast Neptuunist, vali vaatlev valvehoiak. Valmis selleks, et miski, mille edus kindel olid, läheb tühja, midagi tähtsusetumat osutub aga tuluallikaks (mitte otse rahalises mõttes).

 

Jäär

Marsi ja Saturni vastasseis mihklikuu esimeses pooles võib tuua üpriski üllatava pöörde su karjääris. Mõistagi tubli hüppena kõrgemale, ent vaid juhul, kui su põhitegevus on seotud niigi tähtsa sfääriga riigimajanduses või poliitikas. Loomingulises tegevuses, üldse kultuurivallas, tuleb pidada visa võitlust, et oma positsiooni säilitada, ja vahel leppida väiksema tasuga kui oled ära teeninud.

 

Sõnn

Ükspuha, millisel ametialal ja kui kõrgel postil – müts maha su ees, et oled osanud asju ajada vajaliku väljapeetusega nii oma lähimeeskonna kui ülemus(t)ega. Sügiskuu alguseski võid tuleviku suhtes muretu olla – su positsiooni ei kõiguta miski.

Kaksikud

Tõded kuu alguses, et viimasel ajal nagu õlitatult toiminud masinavärgis tekib ootamatuid tõrkeid, aga sa oled hakanud loomulikuks pidama seda, et sul hästi läheb. Merkuur ja Uraan on parim kooslus su edasiaitamiseks, aga kui sa karisid ei märka või taganttuult enesestmõistetavaks pead, annab Saturni sekkumine (pärast 11.9., mil Kuu Kaksikutes oma viimase veerandini jõuab) märku sellest, et mitte igas olukorras pole sa boss.

 

Vähk

Sügise lähenedes on kõige (alla)heitlikumate Vähkide targaks “ümberistutajaks” reaalsusse pragmaatilisusele häälestava Uraani tugev mõju. “Udutav” Neptuun segab teise nädala täiskuuperioodil (6.9.) – mis tahes ametipostil oled valmis alla andma diskussioonides selle üle, kes mida kellest rohkem andis või tegi.

 

Lõvi

Tänu Neptuuni ja Uraani teineteist tasakaalustavale koosmõjule hea kuu neile, kelle igapäevatöö ja tegevus seotud maa või merega. Olgu otseselt või kaudselt, olgu kaptenisillal või sõrmed mullas. Ilm jm sinust mitteolenevad asjaolud nõuavad tavalisest rohkem pingutamist, aga kõik tasub end paremini ära, kui lootnud oled.