Lopsakalt ümarad ja pehmelt siledad huuled kaotavad hetkega näolt aastaid ja lisavad nooruslikkust.

Kui loodus ei ole su huultele just kõige heldemalt täidlust jaganud, siis aitab seda kompenseerida kõikvõimas kosmeetikatööstus. Huuli suurendava toimega huulepulgad ja -läiked jaotuvad kahte rühma vastavalt sellele, milliseid toimeaineid on soovitud efekti saamiseks kasutatud. Esimesed toimivad lihtsal meetodil – ärritades õhukest ja tundlikku huulenahka, tekib kerge turse, mistõttu huuled tunduvad täidlasemad. Toimeained, nagu kaneel, laanelill, kapsaitsiini erinevad vormid, kofeiin, ingver ja mentool, toimivad täidlust lisavates huuletoodetes just sellel põhimõttel. Umbes samasse kategooriasse sobitub ka niatsiin ehk B3-vitamiin, mis laiendab veresooni ja aitab seeläbi huultele veidi volüümi lisada. Huuli paisutav efekt kestab umbes tunni jagu. Kõik need toimeained tekitavad huultel õhetavat või kipitavat tunnet, olenevalt individuaalsest tundlikkusest. Ebamugava aistingu vähendamiseks ja veelgi parema tulemuse saamiseks lisatakse huulepulkadesse ja -läigetesse niisutavaid ja hooldavaid aineid, mis aitavad huuli siluda. Lopsakalt ümarad ja pehmelt siledad huuled kaotavad hetkega näolt aastaid ja lisavad nooruslikkust. web hosting services top

Volüümi lisavad huulevärvid

Karmen Tamme, fotod: Tootjad

Lopsakalt ümarad ja pehmelt siledad huuled kaotavad hetkega näolt aastaid ja lisavad nooruslikkust.

Kui loodus ei ole su huultele just kõige heldemalt täidlust jaganud, siis aitab seda kompenseerida kõikvõimas kosmeetikatööstus. Huuli suurendava toimega huulepulgad ja -läiked jaotuvad kahte rühma vastavalt sellele, milliseid toimeaineid on soovitud efekti saamiseks kasutatud.

Esimesed toimivad lihtsal meetodil – ärritades õhukest ja tundlikku huulenahka, tekib kerge turse, mistõttu huuled tunduvad täidlasemad. Toimeained, nagu kaneel, laanelill, kapsaitsiini erinevad vormid, kofeiin, ingver ja mentool, toimivad täidlust lisavates huuletoodetes just sellel põhimõttel. Umbes samasse kategooriasse sobitub ka niatsiin ehk B3-vitamiin, mis laiendab veresooni ja aitab seeläbi huultele veidi volüümi lisada. Huuli paisutav efekt kestab umbes tunni jagu. Kõik need toimeained tekitavad huultel õhetavat või kipitavat tunnet, olenevalt individuaalsest tundlikkusest. Ebamugava aistingu vähendamiseks ja veelgi parema tulemuse saamiseks lisatakse huulepulkadesse ja -läigetesse niisutavaid ja hooldavaid aineid, mis aitavad huuli siluda.

Volüümi lisavad huulevärvid
Lopsakalt ümarad ja pehmelt siledad huuled kaotavad hetkega näolt aastaid ja lisavad nooruslikkust.
Volüümi lisavad huulevärvid
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Volüümi lisavad huulevärvid
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn