“Moeillustratsioonid muudavad kodu kodusemaks,” leiab minimalismi väärtustav Helen Saluveer, kes iseenda tööandjana tegeleb erinevate projektide, sealhulgas Moekunstikinoga.

Juba sellel hetkel, kui linnast tulles mere mõõtmatus Pirita teel nagu lainetav sinakashall kangas vastu voogab, tunneb Helen sellega kaasnevat rahu. See saadab teda nii Viimsi “kodukülas” kui ka oma kodus, mis sai soetatud enam kui kümme aastat tagasi. Ajal, mil väikese kortermaja 92ruutmeetrine neljatoaline korter oli alles “paberil” ning ka küla meenutas praeguse roheluse ja iluhaljastusega võrreldes pigem kõledat songermaad. Nüüd on Helen oma koduümbrusega väga rahul, pealegi on kant rahulik, vaikne ja turvaline; boonuseks on mõnus kogukond. Toona koos abikaasaga ühist kodu otsides oli naisele oluline, et korteril oleks rõdu, külm kuur ja garderoob. “Siin olid need tingimused täidetud,” ütleb Helen rõduseina puitvardal väikestesse metallpottidesse istutatud krüsanteemiõisi siludes. Siia on ta sisustanud maitseka välitoa, kus saab aeg-ajalt ka tööd teha, kuigi “vähe on ilusaid ilmu, et rõdul üldse olla.” Kui võtmed kätte saadi, olid korteris vaid paljad seinad. “Kahe tuttava sisekujundaja käest küsisime natuke nõu. Nemad aitasid paigutust paika panna ja värve valida, aga eks me põhiliselt tegime ise,” seletab Helen, viidates kodu tonaalsusele. “Nagu näha on minu lemmikvärv roheline, seda on kodus kõige rohkem. Juba keskkooli ajast armastan rohelist – nii riietuses kui ka mujal. See värv on mulle omane, tunnen end sellega hästi.” Rõdumiljöösse on ta küll sulatanud muidki värve – valget, pruuni ja oranži –, et üldilme oleks natuke rõõmsam, aga liiga intensiivseid värve ta oma koju ei taha. “Kodu on see koht, kus on hästi mõnus ja rahulik olla,” toonitab ta, soovimata sinna kuhjata midagi liigset. Piisab, kui kõik vajalik on olemas. “Moeillustratsioonid muudavad kodu kodusemaks,” leiab minimalismi väärtustav Helen Saluveer, kes iseenda tööandjana tegeleb erinevate projektide, sealhulgas Moekunstikinoga. web hosting services top

Hubaselt minimalistlik

Tiina Lang, fotod: Merlis Lätti

“Moeillustratsioonid muudavad kodu kodusemaks,” leiab minimalismi väärtustav Helen Saluveer, kes iseenda tööandjana tegeleb erinevate projektide, sealhulgas Moekunstikinoga.

Hubaselt minimalistlik

Juba sellel hetkel, kui linnast tulles mere mõõtmatus Pirita teel nagu lainetav sinakashall kangas vastu voogab, tunneb Helen sellega kaasnevat rahu. See saadab teda nii Viimsi “kodukülas” kui ka oma kodus, mis sai soetatud enam kui kümme aastat tagasi. Ajal, mil väikese kortermaja 92ruutmeetrine neljatoaline korter oli alles “paberil” ning ka küla meenutas praeguse roheluse ja iluhaljastusega võrreldes pigem kõledat songermaad. Nüüd on Helen oma koduümbrusega väga rahul, pealegi on kant rahulik, vaikne ja turvaline; boonuseks on mõnus kogukond.

Toona koos abikaasaga ühist kodu otsides oli naisele oluline, et korteril oleks rõdu, külm kuur ja garderoob. “Siin olid need tingimused täidetud,” ütleb Helen rõduseina puitvardal väikestesse metallpottidesse istutatud krüsanteemiõisi siludes. Siia on ta sisustanud maitseka välitoa, kus saab aeg-ajalt ka tööd teha, kuigi “vähe on ilusaid ilmu, et rõdul üldse olla.”

Kui võtmed kätte saadi, olid korteris vaid paljad seinad. “Kahe tuttava sisekujundaja käest küsisime natuke nõu. Nemad aitasid paigutust paika panna ja värve valida, aga eks me põhiliselt tegime ise,” seletab Helen, viidates kodu tonaalsusele. “Nagu näha on minu lemmikvärv roheline, seda on kodus kõige rohkem. Juba keskkooli ajast armastan rohelist – nii riietuses kui ka mujal. See värv on mulle omane, tunnen end sellega hästi.” Rõdumiljöösse on ta küll sulatanud muidki värve – valget, pruuni ja oranži –, et üldilme oleks natuke rõõmsam, aga liiga intensiivseid värve ta oma koju ei taha. “Kodu on see koht, kus on hästi mõnus ja rahulik olla,” toonitab ta, soovimata sinna kuhjata midagi liigset. Piisab, kui kõik vajalik on olemas.

Hubaselt minimalistlik
“Moeillustratsioonid muudavad kodu kodusemaks,” leiab minimalismi väärtustav Helen Saluveer, kes iseenda tööandjana tegeleb erinevate projektide, sealhulgas Moekunstikinoga.
Hubaselt minimalistlik
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Hubaselt minimalistlik
KÜLAS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn