Ilutrendide märksõnadeks on vabalt lendlevad loomulikud juuksed, pikad ripsmekiired, jõulised, ent naturaalset tooni kulmud. Silmalauge ilmestavad kõige julgemad toonid ja huuli hajuvad piirjooned.

Silmad Suured ja ekstravagantsed ripsmed on sageli trendiloojate lemmikud ning selgi hooajal on nad taas tähelepanu keskpunktis. 1960ndatest inspireeritud pikad ripsmekiired on kõige kaunimad koos hõbedase lauvärvi ja ripsmejoonel uhkelt liugleva graafilise lainerijoonega. Neile, kes armastavad kirkaid värve, millest on võimatu mööda vaadata, pakub mood neoonvärvilisi ripsmeid – kanna ripsmetele üksainus julge toon või lase oma kunstnikuloomus valla ning võõpa ripsmed üle mitmes erinevas vikerkaaretoonis. Samaviisi trendikad on ka võimsad nukulikud kunstripsmed ja loomulikumates mõõtmetes ripsmekaar. Isegi kui kogu meik on lihtne ja naturaalne, siis ripsmed ei saa olla sel hooajal minimalistlikud.   Kulmud on endiselt julged ja jõulised, kuid mitte enam süsimustad ega domineerivad, vaid autentselt naturaalset tooni. Hoogu kogub ka heledamaks blondeeritud kulmude trend. Lauvärve valides ei maksa olla tagasihoidlik. Kui juba silmadele värvi anda, siis vali ainult kõige julgemaid toone. Kasuta ühte värvi või kombineeri kahte erinevat – aukohal on erksalt kollased, kirkad sinised, hõõguvad oran¾id ja fuksiaroosad toonid, mida tulekski eksponeerida. Kogu ülejäänud jumestus peaks jääma kergeks ja märkamatuks. Lisandub veel üks silmapaistev värvitoon, hallikalt hõbedane, pikalt populaarsust kogunud metalliktoonide hulgast. Kuigi kõik metalselt läiklevad toonid on praegu vägagi trendikad, siis hallikalt hõbedane sobib kõikidele. Tupsuta seda sõrmeotsaga õrna läike andmiseks laugudele, kanna veidi silmanurka või joonista hoopis julge laineritriibuna. Niivõrd maagilise värviga pole võimalik eksida. Ilutrendide märksõnadeks on vabalt lendlevad loomulikud juuksed, pikad ripsmekiired, jõulised, ent naturaalset tooni kulmud. Silmalauge ilmestavad kõige julgemad toonid ja huuli hajuvad piirjooned. web hosting services top

Sügistalvine ilu

Karmen Tamme, fotod: Tootjad

Ilutrendide märksõnadeks on vabalt lendlevad loomulikud juuksed, pikad ripsmekiired, jõulised, ent naturaalset tooni kulmud. Silmalauge ilmestavad kõige julgemad toonid ja huuli hajuvad piirjooned.

Sügistalvine ilu

Silmad

Suured ja ekstravagantsed ripsmed on sageli trendiloojate lemmikud ning selgi hooajal on nad taas tähelepanu keskpunktis. 1960ndatest inspireeritud pikad ripsmekiired on kõige kaunimad koos hõbedase lauvärvi ja ripsmejoonel uhkelt liugleva graafilise lainerijoonega. Neile, kes armastavad kirkaid värve, millest on võimatu mööda vaadata, pakub mood neoonvärvilisi ripsmeid – kanna ripsmetele üksainus julge toon või lase oma kunstnikuloomus valla ning võõpa ripsmed üle mitmes erinevas vikerkaaretoonis. Samaviisi trendikad on ka võimsad nukulikud kunstripsmed ja loomulikumates mõõtmetes ripsmekaar. Isegi kui kogu meik on lihtne ja naturaalne, siis ripsmed ei saa olla sel hooajal minimalistlikud.

 

Kulmud on endiselt julged ja jõulised, kuid mitte enam süsimustad ega domineerivad, vaid autentselt naturaalset tooni. Hoogu kogub ka heledamaks blondeeritud kulmude trend.

Lauvärve valides ei maksa olla tagasihoidlik. Kui juba silmadele värvi anda, siis vali ainult kõige julgemaid toone. Kasuta ühte värvi või kombineeri kahte erinevat – aukohal on erksalt kollased, kirkad sinised, hõõguvad oran¾id ja fuksiaroosad toonid, mida tulekski eksponeerida. Kogu ülejäänud jumestus peaks jääma kergeks ja märkamatuks.

Lisandub veel üks silmapaistev värvitoon, hallikalt hõbedane, pikalt populaarsust kogunud metalliktoonide hulgast. Kuigi kõik metalselt läiklevad toonid on praegu vägagi trendikad, siis hallikalt hõbedane sobib kõikidele. Tupsuta seda sõrmeotsaga õrna läike andmiseks laugudele, kanna veidi silmanurka või joonista hoopis julge laineritriibuna. Niivõrd maagilise värviga pole võimalik eksida.

Ilutrendide märksõnadeks on vabalt lendlevad loomulikud juuksed, pikad ripsmekiired, jõulised, ent naturaalset tooni kulmud. Silmalauge ilmestavad kõige julgemad toonid ja huuli hajuvad piirjooned.
Sügistalvine ilu
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Sügistalvine ilu
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn