Pigmendiravi on kannatlikkuse ja järjepidevuse proovikivi.

Ebaühtlase jume, pruunide täppide ja tumedate pigmendilaikudega kirjuks tipitud nägu, dekoltee ja käed lisavad välimusele vanust, mida passinumber veel ei pruugi näidatagi. UVA-kiired, mis stimuleerivad nahas olevaid pigmendirakke tootma melaniini, on ühtviisi vastutavad nii kauni päevituse kui ka inetute pigmendilaikude eest. Hormoonravi, rasedus ning antibeebipillide kasutamine soodustavad veelgi enam pigmendilaikude teket. Selleks et kevadine aktiivne päike ei tooks talvega kahvatumaks muutunud pruune laike jälle nähtavale, tuleks pigmendiprobleemiga tegelema hakata juba sügisel. Ravi kestab minimaalselt 3–4 kuud ning pigmendilaike, mis on näol olnud juba aastaid, tuleb ravida veelgi kauem. Kreemides ja seerumites on pleegitavaks aktiivaineks enamasti kas tugevatoimeline hüdrokinoon või selle looduslik alternatiiv arbutiin, tretinoiin, aselaiin- või Koji hape, C-vitamiin ja selle erinevad derivaadid ning kooriva toimega glükoolhape. Viimane on eelpoolnimetatutega võrreldes pigmendilaikude suhtes kõige tagasihoidlikuma toimega. Parema efekti saamiseks ning kõrvaltoimete vähendamiseks kasutatakse sageli mitut aktiivainet, kombineerides agressiivsemaid ja leebemaid. Olenevalt toimeaine/te protsendist on sellised tooted kas jaemüügis või retseptiravimitena. Kuudepikkuse pleegitamise ajal ning ka mõnda aega peale seda on nahk päikesekiirgusele vastuvõtlikum ning päevasel ajal tuleks kasutada laia spektri ja kõrge SPF-iga päikesekaitsekreemi (ka talvel!). Pigmendiravi on kannatlikkuse ja järjepidevuse proovikivi. web hosting services top

Tülikad pigmendilaigud

Karmen Tamme, fotod: Tootjad

Pigmendiravi on kannatlikkuse ja järjepidevuse proovikivi.

Ebaühtlase jume, pruunide täppide ja tumedate pigmendilaikudega kirjuks tipitud nägu, dekoltee ja käed lisavad välimusele vanust, mida passinumber veel ei pruugi näidatagi. UVA-kiired, mis stimuleerivad nahas olevaid pigmendirakke tootma melaniini, on ühtviisi vastutavad nii kauni päevituse kui ka inetute pigmendilaikude eest. Hormoonravi, rasedus ning antibeebipillide kasutamine soodustavad veelgi enam pigmendilaikude teket. Selleks et kevadine aktiivne päike ei tooks talvega kahvatumaks muutunud pruune laike jälle nähtavale, tuleks pigmendiprobleemiga tegelema hakata juba sügisel. Ravi kestab minimaalselt 3–4 kuud ning pigmendilaike, mis on näol olnud juba aastaid, tuleb ravida veelgi kauem.

Kreemides ja seerumites on pleegitavaks aktiivaineks enamasti kas tugevatoimeline hüdrokinoon või selle looduslik alternatiiv arbutiin, tretinoiin, aselaiin- või Koji hape, C-vitamiin ja selle erinevad derivaadid ning kooriva toimega glükoolhape. Viimane on eelpoolnimetatutega võrreldes pigmendilaikude suhtes kõige tagasihoidlikuma toimega. Parema efekti saamiseks ning kõrvaltoimete vähendamiseks kasutatakse sageli mitut aktiivainet, kombineerides agressiivsemaid ja leebemaid. Olenevalt toimeaine/te protsendist on sellised tooted kas jaemüügis või retseptiravimitena. Kuudepikkuse pleegitamise ajal ning ka mõnda aega peale seda on nahk päikesekiirgusele vastuvõtlikum ning päevasel ajal tuleks kasutada laia spektri ja kõrge SPF-iga päikesekaitsekreemi (ka talvel!).

Tülikad pigmendilaigud
Pigmendiravi on kannatlikkuse ja järjepidevuse proovikivi.
Tülikad pigmendilaigud
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Tülikad pigmendilaigud
FOOKUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn