“Suurüritustel käin ainult tööd tegemas. Mulle meeldib väiksem seltskond, kus ma tunnen ennast hästi, sest me mõtleme ühte moodi,” sõnab teatrimees ja muusik Tarvo Krall (48), olles pühendunud erinevatele teatriprojektidele.

Kui tagasi vaatad, siis kes või mis on sind mõjutanud? Isa-ema, vanavanemad, kelle juuri ma käin siiamaani puhastamas ehk haudu korda tegemas, mis on kaugel Tsirgu ja Tõlliste kandis. Isapoolse vanaema seljas olen hüpanud, kuna see oli talle ravim. Siiamaani on tema kasutatud korvalooli lõhn ninas. Vanavanemate väiketalu Tõlliste kandis on nüüd kadunud, kuigi oli ilus, asus mäe otsas, jõgi voolas sealt läbi, kus ma käisin kala püüdmas. Minu suved olidki seal, enamasti koos isaga. Emapoolseid juuri ma otseselt ei teagi, nad olid kõik suhteliselt kurva saatusega. Mu esimene eluunistus oli: hakkan taksojuhiks, sest see oli ainus võimalus sõita autoga. Lõpuks meie sugulastel autod olid ja nad viisid mind aeg-ajalt sõitma. Praegu ei kujuta meie lapsed seda, et autost võib vaid unistada, isegi ette. Elasime Nõmmel, aga ema pani mind 20. keskkooli, mille ma lõpetasin. Kõige enam ongi mind mõjutanud ema õpetused ja tema ellusuhtumine. Sealt olen kaasa vedinud kellaaja tundmise ja töökohustused. Teen asjad ära. Mu vend on pigem isa moodi, joonistab hästi, võib meisterdada ja nokitseda. Mina olen selline kiire plähm-plähm, hüpleva mõttelaadiga, aga aeg-ajalt viin oma asjad ikka lõpuni. Hiljaaegu käisime näiteks Diana Kralli kontserdil Stockholmis, abikaasa oli piletid kinkinud. Seisin pool tundi vihmas ja ootasin, et saaks temaga koos pilti teha. Kõik olid juba kadunud, aga ma nägin eemal seisvat kahte Mercedes-bussi ja rääkisin ta ära. Nimi ju sarnane, aga lisaks on Diana Krall väga hea muusik, laulab ja mängib hästi klaverit jms. Mul tekib mingi sportlik iha ja enne ma järele ei jäta, kui olen selle asja kätte saanud. “Suurüritustel käin ainult tööd tegemas. Mulle meeldib väiksem seltskond, kus ma tunnen ennast hästi, sest me mõtleme ühte moodi,” sõnab teatrimees ja muusik Tarvo Krall (48), olles pühendunud erinevatele teatriprojektidele. web hosting services top

Ainus võimalus

Tiina Lang, Fotod: Erakogu

“Suurüritustel käin ainult tööd tegemas. Mulle meeldib väiksem seltskond, kus ma tunnen ennast hästi, sest me mõtleme ühte moodi,” sõnab teatrimees ja muusik Tarvo Krall (48), olles pühendunud erinevatele teatriprojektidele.

Ainus võimalus

Kui tagasi vaatad, siis kes või mis on sind mõjutanud?

Isa-ema, vanavanemad, kelle juuri ma käin siiamaani puhastamas ehk haudu korda tegemas, mis on kaugel Tsirgu ja Tõlliste kandis. Isapoolse vanaema seljas olen hüpanud, kuna see oli talle ravim. Siiamaani on tema kasutatud korvalooli lõhn ninas. Vanavanemate väiketalu Tõlliste kandis on nüüd kadunud, kuigi oli ilus, asus mäe otsas, jõgi voolas sealt läbi, kus ma käisin kala püüdmas. Minu suved olidki seal, enamasti koos isaga. Emapoolseid juuri ma otseselt ei teagi, nad olid kõik suhteliselt kurva saatusega.

Mu esimene eluunistus oli: hakkan taksojuhiks, sest see oli ainus võimalus sõita autoga. Lõpuks meie sugulastel autod olid ja nad viisid mind aeg-ajalt sõitma. Praegu ei kujuta meie lapsed seda, et autost võib vaid unistada, isegi ette.

Elasime Nõmmel, aga ema pani mind 20. keskkooli, mille ma lõpetasin. Kõige enam ongi mind mõjutanud ema õpetused ja tema ellusuhtumine. Sealt olen kaasa vedinud kellaaja tundmise ja töökohustused. Teen asjad ära. Mu vend on pigem isa moodi, joonistab hästi, võib meisterdada ja nokitseda. Mina olen selline kiire plähm-plähm, hüpleva mõttelaadiga, aga aeg-ajalt viin oma asjad ikka lõpuni. Hiljaaegu käisime näiteks Diana Kralli kontserdil Stockholmis, abikaasa oli piletid kinkinud. Seisin pool tundi vihmas ja ootasin, et saaks temaga koos pilti teha. Kõik olid juba kadunud, aga ma nägin eemal seisvat kahte Mercedes-bussi ja rääkisin ta ära. Nimi ju sarnane, aga lisaks on Diana Krall väga hea muusik, laulab ja mängib hästi klaverit jms. Mul tekib mingi sportlik iha ja enne ma järele ei jäta, kui olen selle asja kätte saanud.

“Suurüritustel käin ainult tööd tegemas. Mulle meeldib väiksem seltskond, kus ma tunnen ennast hästi, sest me mõtleme ühte moodi,” sõnab teatrimees ja muusik Tarvo Krall (48), olles pühendunud erinevatele teatriprojektidele.
Ainus võimalus
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Ainus võimalus
NÜÜD TEISITI

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn