Mis oleks, kui kingiks sel aastal oma lähedastele maitseid? Siirast rõõmu ja naudingut, mida pakub armastusega valmistatud toit.

Kaerahelbeküpsised šokolaaditäidisega Selle retsepti tarvis võid piparkoogimaitseaine ise valmis teha. Tee siis juba rohkem, sest lisaks küpsistele on ka isetehtud maitseainet tore edasi kinkida. Kogus: 14 tk Valmistamisaeg: 30 minutit Küpsised: 100 g võid 100 g suhkrut 1 muna 200 g täisterakaerahelbeid 50 g kuivatatud jõhvikaid 50 g pähkleid 1 tl piparkoogimaitseainet Vahusta või suhkruga. Lisa muna. Sega juurde kaerahelbed, piparkoogimaitseaine, jõhvikad ja pähklid. Tõsta ahjuplaadile 14 kuhjakest. Suru kuhjakesed kokku ja vajuta õhemaks. Küpseta 180 kraadises ahjus 15 minutit. Täidis: 100 g šokolaadi 100 g hapukoort Sulata šokolaad ja jahuta. Mikserda šokolaad ja hapukoor kokku. Kui küpsised on jahtunud, siis jaota kreem 7 küpsise põhjale. Täidisele aseta teine küpsis. Jäta tahenema. Klassikaline piparkoogimaitseaine: 10 g nelki 10 g vürtspipart 10 g musta pipart 50 g kaneelipulki 15 g jahvatatud kardemoni 1 muskaatpähkel Pane kõik komponendid jahvatajasse ning purusta ühtlaseks seguks. Sega juurde jahvatatud kardemon. *Kardemonikaunade jahvatamisel jäävad segusse kiulised kestad, seetõttu on lihtsam kasutada valmis jahvatatud kardemoni. Kui aga viitsid kardemoniseemneid kaunadest välja võtta, siis arvesta, et 10 kaunast saab 1,5 tl (4 g) jahvatatud kardemoni.   Mis oleks, kui kingiks sel aastal oma lähedastele maitseid? Siirast rõõmu ja naudingut, mida pakub armastusega valmistatud toit. web hosting services top

Kingi maitseid

Retseptid, fotod, tekst: Andra Kalda

Mis oleks, kui kingiks sel aastal oma lähedastele maitseid? Siirast rõõmu ja naudingut, mida pakub armastusega valmistatud toit.

Kaerahelbeküpsised šokolaaditäidisega

Selle retsepti tarvis võid piparkoogimaitseaine ise valmis teha. Tee siis juba rohkem, sest lisaks küpsistele on ka isetehtud maitseainet tore edasi kinkida.

Kogus: 14 tk

Valmistamisaeg: 30 minutit

Küpsised:

100 g võid

100 g suhkrut

1 muna

200 g täisterakaerahelbeid

50 g kuivatatud jõhvikaid

50 g pähkleid

1 tl piparkoogimaitseainet

Vahusta või suhkruga. Lisa muna. Sega juurde kaerahelbed, piparkoogimaitseaine, jõhvikad ja pähklid. Tõsta ahjuplaadile 14 kuhjakest. Suru kuhjakesed kokku ja vajuta õhemaks. Küpseta 180 kraadises ahjus 15 minutit.

Täidis:

100 g šokolaadi

100 g hapukoort

Sulata šokolaad ja jahuta. Mikserda šokolaad ja hapukoor kokku. Kui küpsised on jahtunud, siis jaota kreem 7 küpsise põhjale. Täidisele aseta teine küpsis. Jäta tahenema.

Klassikaline piparkoogimaitseaine:

10 g nelki

10 g vürtspipart

10 g musta pipart

50 g kaneelipulki

15 g jahvatatud kardemoni

1 muskaatpähkel

Pane kõik komponendid jahvatajasse ning purusta ühtlaseks seguks. Sega juurde jahvatatud kardemon.

*Kardemonikaunade jahvatamisel jäävad segusse kiulised kestad, seetõttu on lihtsam kasutada valmis jahvatatud kardemoni. Kui aga viitsid kardemoniseemneid kaunadest välja võtta, siis arvesta, et 10 kaunast saab 1,5 tl (4 g) jahvatatud kardemoni.

 

Kingi maitseid
Mis oleks, kui kingiks sel aastal oma lähedastele maitseid? Siirast rõõmu ja naudingut, mida pakub armastusega valmistatud toit.
Kingi maitseid
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kingi maitseid
HOOAEG

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn