Rullmassaa¾ mõjutab lümfisüsteemi, kiirendab lümfiringlust ja paneb kogu keha paremini toimima.

Rullmassaa¾i algeliste masinate, mis töötati välja juba 1940ndatel, tööpõhimõtet on uuritud ja katsetatud. Teadlased on välja selgitanud, et meetod on tõhus ja toimiv. Täna kasutavad rullmassaa¾i masinaid tuhanded spordisaalid ja salongid üle maailma. Rullmassaa¾i tööpõhimõte on lihtne: masina puidust rullikud keerlevad ja rulluvad vastu soovitud piirkondi, stimuleerides lihaseid, nahka ja vereringet, aidates kaasa lümfivedeliku liikumisele. Tunnise protseduuri jooksul masseeritakse läbi kogu keha, mille tarbeks on välja töötatud viisteist erinevat poosi. Massaa¾, mis mõjutab kogu lümfisüsteemi, kiirendab lümfiringet kümnekordselt. Parandab naha elastsust ja ainevahetust, vähendab lümfi seiskumist ja kudede turset. Lümfiravi on meeldiv ja tõhus ravimeetod, mida kasutatakse nii meditsiinis kui ka iluravis.   Mis tähtsus on lümfisüsteemil? Kehas on kaks voolavat kude – veri ja lümf. Viimane on paralleelselt veresoontega liikuv vedelik, mille teekonnal on rohkesti lümfisõlmi. Lümf kogub endasse rakkudevahelisest vedelikust kehale võõra või mittevajaliku. Lümfisõlmede ülesanne on aga hävitada baktereid, tugevdada immuunsüsteemi, filtreerida kehast kahjulikke aineid, juhtida vedelikku organismis ja aeglustada lümfivoolu. Ühes ööpäevas valgub lümfisüsteemist verre umbes kaks liitrit lümfi. Kui lümfisüsteemi töö on haiguse või trauma tõttu häiritud ja vedeliku teekond kehas takistatud, tekivad tursed. Rullmassaa¾ mõjutab lümfisüsteemi, kiirendab lümfiringlust ja paneb kogu keha paremini toimima. web hosting services top

Tõhus rullmassaa¾

Erko Käärats, fotod: Erakogu

Rullmassaa¾ mõjutab lümfisüsteemi, kiirendab lümfiringlust ja paneb kogu keha paremini toimima.

Tõhus rullmassaa¾

Rullmassaa¾i algeliste masinate, mis töötati välja juba 1940ndatel, tööpõhimõtet on uuritud ja katsetatud. Teadlased on välja selgitanud, et meetod on tõhus ja toimiv. Täna kasutavad rullmassaa¾i masinaid tuhanded spordisaalid ja salongid üle maailma. Rullmassaa¾i tööpõhimõte on lihtne: masina puidust rullikud keerlevad ja rulluvad vastu soovitud piirkondi, stimuleerides lihaseid, nahka ja vereringet, aidates kaasa lümfivedeliku liikumisele. Tunnise protseduuri jooksul masseeritakse läbi kogu keha, mille tarbeks on välja töötatud viisteist erinevat poosi. Massaa¾, mis mõjutab kogu lümfisüsteemi, kiirendab lümfiringet kümnekordselt. Parandab naha elastsust ja ainevahetust, vähendab lümfi seiskumist ja kudede turset. Lümfiravi on meeldiv ja tõhus ravimeetod, mida kasutatakse nii meditsiinis kui ka iluravis.

 

Mis tähtsus on lümfisüsteemil?

Kehas on kaks voolavat kude – veri ja lümf. Viimane on paralleelselt veresoontega liikuv vedelik, mille teekonnal on rohkesti lümfisõlmi. Lümf kogub endasse rakkudevahelisest vedelikust kehale võõra või mittevajaliku. Lümfisõlmede ülesanne on aga hävitada baktereid, tugevdada immuunsüsteemi, filtreerida kehast kahjulikke aineid, juhtida vedelikku organismis ja aeglustada lümfivoolu. Ühes ööpäevas valgub lümfisüsteemist verre umbes kaks liitrit lümfi. Kui lümfisüsteemi töö on haiguse või trauma tõttu häiritud ja vedeliku teekond kehas takistatud, tekivad tursed.

Rullmassaa¾ mõjutab lümfisüsteemi, kiirendab lümfiringlust ja paneb kogu keha paremini toimima.
Tõhus rullmassaa¾
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Tõhus rullmassaa¾
HEAOLU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn