Iseenda heaoluks võetud aeg on palju suurema väärtusega, kui esmapilgul võib tunduda.

Küünlavalgus, aurav vann, mõnus muusika, dušist nahale rabisevad veepiisad ja lõhnav pehme nahk pakuvad kehalist ning meelelist naudingut veel mõnda aega peale vannitoast väljumist. Lõõgastunud olek tekitab õnnetunnet, mis teadupärast levib ka sind ümbritsevatele inimestele. Seega, ühe lihtsa koduse spaahoolitsusega oledki teinud teene mitte üksnes iseendale.   Ettevalmistus Alusta ettevalmistust oma keha eest seespidiselt hoolitsedes, juues ära klaasike sooja vett, kuhu on värskendavaks nüansiks lisatud kurgiviile ja sidrunit või muud meelepärast. Klaas sooja vett ja kuum vann või dušš aitavad laiendada veresooni ning vähendada üleüldist pingetunnet. Süüta vannitoas meeleolu loomiseks mõned küünlad, kustuta heledad laetuled. Mahe võbelev valgus ja taustal mängiv meloodiline muusika aitavad rahustada meeli ja vaigistada ärevust. Kui vajad midagi energilisemat ja tujutõstvamat, siis vali taustamuusikaks oma lemmiklaulud, mida oskad ka kaasa laulda. Lood hea tuju ja lihvid oma karaokeoskusi. Lisa vannivette, mis ei tohiks olla liiga tuline, mõned tilgad rahustavat lavendli eeterlikku õli või luksuslikku vannivahtu. Maalähedase ürdivanni tegemiseks seo õhukesest materjalist kotike kuivatatud või värske taimeseguga kraani külge, voolava vee alla. Või kasuta ürdisegu asemel hoopis värskeid roosi õielehti! Duši all olles võid kinnitada dušiotsiku külge näiteks eukalüptioksakesed, mis sooja veeauru mõjul hakkavad ümbritsevasse õhku eraldama eeterlike õlisid. Eukalüpt mõjub värskendavalt ja stressivastaselt, tal on ka antibakteriaalne toime. Naudi kuuma vanni umbes 10–15 minutit. Liiga kaua kuumas vees istudes tekib oht üle kuumeneda (eriti, kui ülejäänud ruum on väga soe) ning see kuivatab ka nahka üleliia. Kui tahad vannis kauem mõnuleda, siis täida see soojemapoolse veega. Iseenda heaoluks võetud aeg on palju suurema väärtusega, kui esmapilgul võib tunduda. web hosting services top

Naudi koduspaad

Karmen Tamme; fotod: Tootjad, Pildipank 123

Iseenda heaoluks võetud aeg on palju suurema väärtusega, kui esmapilgul võib tunduda.

Küünlavalgus, aurav vann, mõnus muusika, dušist nahale rabisevad veepiisad ja lõhnav pehme nahk pakuvad kehalist ning meelelist naudingut veel mõnda aega peale vannitoast väljumist. Lõõgastunud olek tekitab õnnetunnet, mis teadupärast levib ka sind ümbritsevatele inimestele. Seega, ühe lihtsa koduse spaahoolitsusega oledki teinud teene mitte üksnes iseendale.

 

Ettevalmistus

Alusta ettevalmistust oma keha eest seespidiselt hoolitsedes, juues ära klaasike sooja vett, kuhu on värskendavaks nüansiks lisatud kurgiviile ja sidrunit või muud meelepärast. Klaas sooja vett ja kuum vann või dušš aitavad laiendada veresooni ning vähendada üleüldist pingetunnet. Süüta vannitoas meeleolu loomiseks mõned küünlad, kustuta heledad laetuled. Mahe võbelev valgus ja taustal mängiv meloodiline muusika aitavad rahustada meeli ja vaigistada ärevust. Kui vajad midagi energilisemat ja tujutõstvamat, siis vali taustamuusikaks oma lemmiklaulud, mida oskad ka kaasa laulda. Lood hea tuju ja lihvid oma karaokeoskusi.

Lisa vannivette, mis ei tohiks olla liiga tuline, mõned tilgad rahustavat lavendli eeterlikku õli või luksuslikku vannivahtu. Maalähedase ürdivanni tegemiseks seo õhukesest materjalist kotike kuivatatud või värske taimeseguga kraani külge, voolava vee alla. Või kasuta ürdisegu asemel hoopis värskeid roosi õielehti! Duši all olles võid kinnitada dušiotsiku külge näiteks eukalüptioksakesed, mis sooja veeauru mõjul hakkavad ümbritsevasse õhku eraldama eeterlike õlisid. Eukalüpt mõjub värskendavalt ja stressivastaselt, tal on ka antibakteriaalne toime.

Naudi kuuma vanni umbes 10–15 minutit. Liiga kaua kuumas vees istudes tekib oht üle kuumeneda (eriti, kui ülejäänud ruum on väga soe) ning see kuivatab ka nahka üleliia. Kui tahad vannis kauem mõnuleda, siis täida see soojemapoolse veega.

Naudi koduspaad
Iseenda heaoluks võetud aeg on palju suurema väärtusega, kui esmapilgul võib tunduda.
Naudi koduspaad
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Naudi koduspaad
FOOKUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn