Saabumas on mitmeid tähtpäevi – lihavõtted, kevadpühad, emadepäev… Miks mitte kutsuda sõpru ja sugulasi kodusesse brunchilauda?

Brunch tuleneb kahest inglisekeelsest sõnast ― breakfast ja lunch ning tähendab pikka ja külluslikku hommikusööki, mida heas seltskonnas võib nautida kasvõi hiliste lõunatundideni. Brunchimenüüsse sobituvad hästi nii hommiku- kui ka lõunasöögi road. Tavapäraselt süüakse brunchi pühapäeval kella 11-15 vahel, andes võimaluse puhkepäeval võtta aega, nautida head sööki, jooki ja seltskonda. Minu vaimustus selle mõnusa pühapäevase ajaveetmise vastu sai alguse aastaid tagasi, mil head sõbrad Stockholmist üllatasid aeg-ajalt kutsetega tulla brunchile. Need kokkusaamised Stockholmi erinevates restoranides olid erilised ja andsid aimu teistsugusest toidukultuurist. Täna pakuvad mitmed meiegi söögikohad igapühapäevast brunchimenüüd ja sellest on saamas osa söögikultuurist. Ent brunchilaua võib katta ka kodus. Pisut vähem külluslikuma kui restoranis, pakkudes näiteks toitvaid ja maitsvaid ahjusooje küpsetisi. Saabumas on mitmeid tähtpäevi – lihavõtted, kevadpühad, emadepäev… Miks mitte kutsuda sõpru ja sugulasi kodusesse brunchilauda? web hosting services top

Kodune brunch

Tekst ja retseptid: Kristiina Rand; Stilistika ja fotod: Brette Saar, HÖME, Kuressaare

Saabumas on mitmeid tähtpäevi – lihavõtted, kevadpühad, emadepäev… Miks mitte kutsuda sõpru ja sugulasi kodusesse brunchilauda?

Brunch tuleneb kahest inglisekeelsest sõnast ― breakfast ja lunch ning tähendab pikka ja külluslikku hommikusööki, mida heas seltskonnas võib nautida kasvõi hiliste lõunatundideni. Brunchimenüüsse sobituvad hästi nii hommiku- kui ka lõunasöögi road.

Tavapäraselt süüakse brunchi pühapäeval kella 11-15 vahel, andes võimaluse puhkepäeval võtta aega, nautida head sööki, jooki ja seltskonda. Minu vaimustus selle mõnusa pühapäevase ajaveetmise vastu sai alguse aastaid tagasi, mil head sõbrad Stockholmist üllatasid aeg-ajalt kutsetega tulla brunchile. Need kokkusaamised Stockholmi erinevates restoranides olid erilised ja andsid aimu teistsugusest toidukultuurist. Täna pakuvad mitmed meiegi söögikohad igapühapäevast brunchimenüüd ja sellest on saamas osa söögikultuurist. Ent brunchilaua võib katta ka kodus. Pisut vähem külluslikuma kui restoranis, pakkudes näiteks toitvaid ja maitsvaid ahjusooje küpsetisi.

Kodune brunch
Saabumas on mitmeid tähtpäevi – lihavõtted, kevadpühad, emadepäev… Miks mitte kutsuda sõpru ja sugulasi kodusesse brunchilauda?
Kodune brunch
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kodune brunch
OTSE AHJUST

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn