Millised märksõnad iseloomustavad kevadsuviseid meigi- ja soengutrende?

Kai Schön, jumestuskunstnik, Jumestustunsti ja Grimmikooli juhataja: Selle aasta kevadesuviseid meigitrende iseloomustab sõna värvid! Ei mingit igavat ega sünget musta lainerit enam silmadel. Esimene eelistatum värv on kindlasti roosa ― fuksiaroosast lõheroosani. Lihtsalt tuleb leida oma õige roosa, mis sobiks just sulle ja seda võiks peale kanda suitsusilma tehnikas. Teine moevärv on pastelne, hele meresinine, roheka varjundiga. Sellise värviga on väga tore teha lainerit, kes seda armastab, ja eriti hästi sobib selline värv ka juba kergelt jumekama näonahaga.   Huultel võiks kevadsuvel lasta sillerdada! Unusta tumedad, sügavalt matid huulepulgad. Kasuta pigem huuleläikeid või mitte väga tugeva pigmendiga huulepulki ja kui on julgust, võiks huultele kanda lausa päikesekuldset halograafilist metallikut või siis natuke tagasihoidlikuma kuldse sätendusega huulepulki ja läikeid.   Kindlasti võib ripsmete värvimiseks kasutada värvilisi ripsmetušše! Millised märksõnad iseloomustavad kevadsuviseid meigi- ja soengutrende? web hosting services top

Värvi! Näole ja juustele!

Kai Schön, fotod: Tootjad

Millised märksõnad iseloomustavad kevadsuviseid meigi- ja soengutrende?

Kai Schön, jumestuskunstnik, Jumestustunsti ja Grimmikooli juhataja:

Selle aasta kevadesuviseid meigitrende iseloomustab sõna värvid! Ei mingit igavat ega sünget musta lainerit enam silmadel.

Esimene eelistatum värv on kindlasti roosa ― fuksiaroosast lõheroosani. Lihtsalt tuleb leida oma õige roosa, mis sobiks just sulle ja seda võiks peale kanda suitsusilma tehnikas.

Teine moevärv on pastelne, hele meresinine, roheka varjundiga. Sellise värviga on väga tore teha lainerit, kes seda armastab, ja eriti hästi sobib selline värv ka juba kergelt jumekama näonahaga.

 

Huultel võiks kevadsuvel lasta sillerdada! Unusta tumedad, sügavalt matid huulepulgad. Kasuta pigem huuleläikeid või mitte väga tugeva pigmendiga huulepulki ja kui on julgust, võiks huultele kanda lausa päikesekuldset halograafilist metallikut või siis natuke tagasihoidlikuma kuldse sätendusega huulepulki ja läikeid.

 

Kindlasti võib ripsmete värvimiseks kasutada värvilisi ripsmetušše!

Värvi! Näole ja juustele!
Millised märksõnad iseloomustavad kevadsuviseid meigi- ja soengutrende?
Värvi! Näole ja juustele!
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Värvi! Näole ja juustele!
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn