FUNCY FAMILY™ on Eestis loodud treeningute ja terviseliikumise süsteem kehale ja meeltele, mis sobib igaühele, kes tahab elada tervelt ja elujõuliselt.

Erinevad treeningstiilid hõlmavad meeldivat terviseliikumist ja võimaldavad kasutada tööriistu erinevatest distsipliinidest. Esimene kontseptsioon YOGAFUNC™ sai alguse 2011. aastal, selle aasta alguses loodi HEATFUNC™ ja PILATESFUNC™ ning kevadel täienes valik veel PARTYFUNC™ ja BUDOFUNC™ treeningutega. Need viis kuuluvadki FUNCY FAMILY™ treeningssüsteemi. Kõik treeningud on vahenditeta, mida võib teha kas spordiklubis, pargis või oma kodus, treeniningportaali myhelt.com vahendusel. Need sobivad igas vanuses inimesele, kes tahab hoolitseda oma vaimse ja füüsilise heaolu eest. Kui treenijal on tervisehäireid või takistavad tema vabalt liikumist vigastused, ent on suur soov siiski treenida, tuleks treenerit sellest kindlasti teavitada, et leida sobivaim treening või lihtsamad harjutused. Oma intensiivuselt on aeroobsema loomuga HEATFUNC™, PARTYFUNC™ ja BUDOFUNC™. Tempolt rahulikumad, ent mitte ilmtingimata füüsiliselt kergemad, treeningud YOGAFUNC™ ja PILATESFUNC™. Treeningprogrammid vahetuvad iga kolme kuu tagant, pakkudes treenijale uusi väljakutseid ja mõtteid. FUNCY FAMILY™ on Eestis loodud treeningute ja terviseliikumise süsteem kehale ja meeltele, mis sobib igaühele, kes tahab elada tervelt ja elujõuliselt. web hosting services top

Kehale ja meeltele

Terje Hakman-Salokorpi; fotod: Risto-Erti Süvari, Terhi Suur-Nuuja

FUNCY FAMILY™ on Eestis loodud treeningute ja terviseliikumise süsteem kehale ja meeltele, mis sobib igaühele, kes tahab elada tervelt ja elujõuliselt.

Kehale ja meeltele

Erinevad treeningstiilid hõlmavad meeldivat terviseliikumist ja võimaldavad kasutada tööriistu erinevatest distsipliinidest. Esimene kontseptsioon YOGAFUNC™ sai alguse 2011. aastal, selle aasta alguses loodi HEATFUNC™ ja PILATESFUNC™ ning kevadel täienes valik veel PARTYFUNC™ ja BUDOFUNC™ treeningutega. Need viis kuuluvadki FUNCY FAMILY™ treeningssüsteemi.

Kõik treeningud on vahenditeta, mida võib teha kas spordiklubis, pargis või oma kodus, treeniningportaali myhelt.com vahendusel. Need sobivad igas vanuses inimesele, kes tahab hoolitseda oma vaimse ja füüsilise heaolu eest. Kui treenijal on tervisehäireid või takistavad tema vabalt liikumist vigastused, ent on suur soov siiski treenida, tuleks treenerit sellest kindlasti teavitada, et leida sobivaim treening või lihtsamad harjutused.

Oma intensiivuselt on aeroobsema loomuga HEATFUNC™, PARTYFUNC™ ja BUDOFUNC™. Tempolt rahulikumad, ent mitte ilmtingimata füüsiliselt kergemad, treeningud YOGAFUNC™ ja PILATESFUNC™. Treeningprogrammid vahetuvad iga kolme kuu tagant, pakkudes treenijale uusi väljakutseid ja mõtteid.

FUNCY FAMILY™ on Eestis loodud treeningute ja terviseliikumise süsteem kehale ja meeltele, mis sobib igaühele, kes tahab elada tervelt ja elujõuliselt.
Kehale ja meeltele
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kehale ja meeltele
FITNESS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn