Ei ole mingit põhjust, miks suvine jumestus peaks väga erinema ülejäänud aastaaegadest. Kui, siis ehk täiendava SPF-i ja veidi julgemalt lisatud päikesepuudri hulga poolest.

Ettevalmistus Alusta kõige elementaarsemast ehk niisutavast kreemist. Vali kindlasti õlivaba koostis, et nahk saaks piisavalt niisutatud ega hakkaks päeva jooksul liigselt läikima, kui soojuse mõjul rasueritus suureneb. Hea, kui kreem sisaldaks ka päikesekaitsefaktorit. Tavapärase kreemi asemel võid suvel meigi alla kasutada mõnda spetsiaalselt näole loodud niisutavat ja õlivaba päikesekaitsekreemi, mis ei sisalda nahale valget kaitsekihti jätvat tsinkoksiidi. Kasuta enne meigi tegemist niisutavat kreemi isegi siis, kui sul on rasune nahk, lõpptulemus jääb oluliselt kenam. Kauapüsiv meik Suviselt kõrgete soojakraadide puhul ei pea tingimata valima, kas teha meiki ja riskida selle laialivalgumisega või jätta meik üldse tegemata. Veekindlad ja kauapüsivad meigitooted aitavad vältida piinlikke hetki määrdunud ripsmetuši, vales suunas hajuva silmalaineri või näolt sulava jumestuskreemi pärast. Peale esimesena päheturgatava veekindla ripsmetuši on veel hulgaliselt meigitooteid, mis peavad soojusele, õhuniiskusele ja higistamisele väga hästi vastu. Otsi pakenditelt selliseid märksõnu nagu waterproof (veekindel), water-resistant (vett tõrjuv), long-lasting (kauapüsiv) või smudge-proof (hõõrumiskindel) ning naudi stressivabalt oma kaunist jumestust. Kasuta lauvärvi alla kinnitavat aluskreemi, mis hoiab seda päeva jooksul õiges kohas. Kõige lõpuks tupsuta suure koheva pintsliga näole läbipaistvat tolmpuudrit, mis aitab meiki kinnitada või pihusta jumestust fikseerivat spreid (fixing-spray, setting-spray). Ei ole mingit põhjust, miks suvine jumestus peaks väga erinema ülejäänud aastaaegadest. Kui, siis ehk täiendava SPF-i ja veidi julgemalt lisatud päikesepuudri hulga poolest. web hosting services top

Suvevärvid näol

Karmen Tamme; Fotod: Pildipank 123

Ei ole mingit põhjust, miks suvine jumestus peaks väga erinema ülejäänud aastaaegadest. Kui, siis ehk täiendava SPF-i ja veidi julgemalt lisatud päikesepuudri hulga poolest.

Suvevärvid näol

Ettevalmistus

Alusta kõige elementaarsemast ehk niisutavast kreemist. Vali kindlasti õlivaba koostis, et nahk saaks piisavalt niisutatud ega hakkaks päeva jooksul liigselt läikima, kui soojuse mõjul rasueritus suureneb. Hea, kui kreem sisaldaks ka päikesekaitsefaktorit. Tavapärase kreemi asemel võid suvel meigi alla kasutada mõnda spetsiaalselt näole loodud niisutavat ja õlivaba päikesekaitsekreemi, mis ei sisalda nahale valget kaitsekihti jätvat tsinkoksiidi. Kasuta enne meigi tegemist niisutavat kreemi isegi siis, kui sul on rasune nahk, lõpptulemus jääb oluliselt kenam.

Kauapüsiv meik
Suviselt kõrgete soojakraadide puhul ei pea tingimata valima, kas teha meiki ja riskida selle laialivalgumisega või jätta meik üldse tegemata. Veekindlad ja kauapüsivad meigitooted aitavad vältida piinlikke hetki määrdunud ripsmetuši, vales suunas hajuva silmalaineri või näolt sulava jumestuskreemi pärast. Peale esimesena päheturgatava veekindla ripsmetuši on veel hulgaliselt meigitooteid, mis peavad soojusele, õhuniiskusele ja higistamisele väga hästi vastu. Otsi pakenditelt selliseid märksõnu nagu waterproof (veekindel), water-resistant (vett tõrjuv), long-lasting (kauapüsiv) või smudge-proof (hõõrumiskindel) ning naudi stressivabalt oma kaunist jumestust. Kasuta lauvärvi alla kinnitavat aluskreemi, mis hoiab seda päeva jooksul õiges kohas. Kõige lõpuks tupsuta suure koheva pintsliga näole läbipaistvat tolmpuudrit, mis aitab meiki kinnitada või pihusta jumestust fikseerivat spreid (fixing-spray, setting-spray).

Ei ole mingit põhjust, miks suvine jumestus peaks väga erinema ülejäänud aastaaegadest. Kui, siis ehk täiendava SPF-i ja veidi julgemalt lisatud päikesepuudri hulga poolest.
Suvevärvid näol
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Suvevärvid näol
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn