Nahahoolduse trendid ei muutu küll nii kiiresti kui kleidimood või hooaja soosituim huulevärv, kuid uued suunad arenevad selles vallas ka igal aastal.

Keskkonnasõbralikud tooted ja -pakendid Kuigi ilutööstus ei ole üks nendest tööstusharudest, mis võiks uhkustada oma väikese ökoloogilise jalajäljega, siis õnneks on see muutumas. Tarbijad on järjest teadlikumad, millist kahju põhjustab plastik, kui seda ei kõrvaldata ohutult või taaskasutata. Seega on senisest veelgi rohkem oodata, et pakendid arenevad jõudsalt edasi, soositud on taimepõhised plastid ja klaas. Liigutakse ka selles suunas, et tootmisprotsessides kasutada vähem vett, mis on kosmeetikatööstuses kõige enam kasutatav koostisosa, kuna nõudlus võib ületada ressursse. Heaks näiteks on Lushi pakendivaba tootevalik (Naked), mis sisaldab rikkalikke koostisosi ja vähem vett. Hoogu on juurde saanud nn “vähem pesemise” liikumine, kuna inimesed on hakanud mõistma, et liigne pesemine ei ole hea nahale, sest vähendab selle loomulikku kaitsekihti, ega ka suure veekulu tõttu keskkonnale. Prognoositakse veel, et üha rohkem tarbijaid otsivad brände, mis kasutavad kohalikku toorainet.   Keskkonnasaaste eest kaitsev nahahooldus Seoses õhusaaste suurenemisega on üle maailma kasvanud ka saastevastaste nahahooldustoodete müük. Paljud suured ilufirmad on juba turule toonud ja toomas tooteid, mis kaitsevad nahka õhus olevate mürkainete eest. Siia hulka kuuluvad erinevad happekoorijad ja kõrge vitamiinisisaldusega tooted, mis aitavad vähendada oksüdatiivset stressi nahas (põhjustab kiiret vananemist) ja juba tekkinud nahakahjustusi. Selliseid tooteid võiks tinglikult nimetada ka urbaniseerunud linnainimeste nahahoolduseks. Nahahoolduse trendid ei muutu küll nii kiiresti kui kleidimood või hooaja soosituim huulevärv, kuid uued suunad arenevad selles vallas ka igal aastal. web hosting services top

Nahahooldus ja trendid

Karmen Tamme; Fotod: Pildipank 123

Nahahoolduse trendid ei muutu küll nii kiiresti kui kleidimood või hooaja soosituim huulevärv, kuid uued suunad arenevad selles vallas ka igal aastal.

Keskkonnasõbralikud tooted ja -pakendid

Kuigi ilutööstus ei ole üks nendest tööstusharudest, mis võiks uhkustada oma väikese ökoloogilise jalajäljega, siis õnneks on see muutumas. Tarbijad on järjest teadlikumad, millist kahju põhjustab plastik, kui seda ei kõrvaldata ohutult või taaskasutata. Seega on senisest veelgi rohkem oodata, et pakendid arenevad jõudsalt edasi, soositud on taimepõhised plastid ja klaas. Liigutakse ka selles suunas, et tootmisprotsessides kasutada vähem vett, mis on kosmeetikatööstuses kõige enam kasutatav koostisosa, kuna nõudlus võib ületada ressursse. Heaks näiteks on Lushi pakendivaba tootevalik (Naked), mis sisaldab rikkalikke koostisosi ja vähem vett. Hoogu on juurde saanud nn “vähem pesemise” liikumine, kuna inimesed on hakanud mõistma, et liigne pesemine ei ole hea nahale, sest vähendab selle loomulikku kaitsekihti, ega ka suure veekulu tõttu keskkonnale. Prognoositakse veel, et üha rohkem tarbijaid otsivad brände, mis kasutavad kohalikku toorainet.

 

Keskkonnasaaste eest kaitsev nahahooldus

Seoses õhusaaste suurenemisega on üle maailma kasvanud ka saastevastaste nahahooldustoodete müük. Paljud suured ilufirmad on juba turule toonud ja toomas tooteid, mis kaitsevad nahka õhus olevate mürkainete eest. Siia hulka kuuluvad erinevad happekoorijad ja kõrge vitamiinisisaldusega tooted, mis aitavad vähendada oksüdatiivset stressi nahas (põhjustab kiiret vananemist) ja juba tekkinud nahakahjustusi. Selliseid tooteid võiks tinglikult nimetada ka urbaniseerunud linnainimeste nahahoolduseks.

Nahahooldus ja trendid
Nahahoolduse trendid ei muutu küll nii kiiresti kui kleidimood või hooaja soosituim huulevärv, kuid uued suunad arenevad selles vallas ka igal aastal.
Nahahooldus ja trendid
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Nahahooldus ja trendid
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn