Soovitused, mida ise reisi kavandades võiksid teada:

Ole lennupileteid ostes tähelepanelik. Meil pole mugavat otselendude võimalust, et jõuda kaugetesse ja eksootilistesse riikidesse. Enamik lende on heal juhul ühe vahemaandumisega, vahel mitmega. Seetõttu tuleb enne piletite ostu teha selgeks, millises lennujaamas kui palju aega on vaja. Kui vahemaandumine on mõnes suuremas lennujaamas nagu Pariis, Kopenhaagen vms, siis on mõistlik varuda vähemalt kaks tundi, et turvakontrolle läbida. Teisalt pakuvad tihti kõige magusama hinnaga piletid 10tunnist vahemaandumist, kuid lennujaamas konutada pole mõnus. Võid küll mõelda, et kannatad selle aja ära, aga pärast seda ootab sind ees veel pikk lennusõit. Selliste piletite puhul on mõistlik veeta hoopis päev või kaks linnas, kus on vahemaandumine. Tihtipeale on need suurlinnad, kus tegevust jagub. Esmalt sõidad näiteks ratastega Amsterdami kanalite vahel ja pärast lendad Tai troopikasse. Enneta reisiväsimust juba lennupileteid ostes. Ajavahe ja võimaluse puudus lennukis magada võib esimesed puhkusepäevad vaevaliseks muuta, kuigi tahaks igat reisipäeva nautida. Seepärast proovi alati leida piletid, millega jõuad lõplikku sihtkohta õhtuks. Saad mõnusalt minna ööbimiskohta, pakkida kohvri lahti, käia duši all ja ennast välja magada. Järgmisel hommikul tunned, justkui võiksid maailma vallutada. Basseinid ei ole ainult hotellide pärusmaa. Hotellis ööbida on mingis mõttes mugav, sest alati koristatakse tuba, aga see ei pruugi olla parim ööbimisvõimalus. Sa ei kujuta ette, millest oled ilma jäänud, kui AirBnb on sulle võõras: võimalus ärgata avaras mitmetoalises korteris, millel on kaks rõdu ja bassein kumab sama siniselt kui hotellis. Selline luksus on tihtipeale viietärnihotellist soodsam. Eriti, kui reisid koos lastega. Kas siis poleks õndsam veeta oma puhkus väikese hotellitoa asemel suures korteris? Pealegi on AirBnb korterite basseinide ääres vähem inimesi kui hotellides. Lapsed saavad seal baseini hüpata hirmuta, et kõrval päevitaja tõrelema tuleks. Võime ju eeldada, et hotellis meie eest hoolitsetakse, kuid tegelikult oleme sellistele korteriomanikele palju väärtuslikumad kliendid kui hotellides ja neis korterites võib peituda palju rohkemat, kui esialgu teame. Soovitused, mida ise reisi kavandades võiksid teada: web hosting services top

Kavanda oma reis ise!

Kertu Reinsalu, ERGO suvepraktikant

Soovitused, mida ise reisi kavandades võiksid teada:

  1. Ole lennupileteid ostes tähelepanelik.
    Meil pole mugavat otselendude võimalust, et jõuda kaugetesse ja eksootilistesse riikidesse. Enamik lende on heal juhul ühe vahemaandumisega, vahel mitmega. Seetõttu tuleb enne piletite ostu teha selgeks, millises lennujaamas kui palju aega on vaja. Kui vahemaandumine on mõnes suuremas lennujaamas nagu Pariis, Kopenhaagen vms, siis on mõistlik varuda vähemalt kaks tundi, et turvakontrolle läbida. Teisalt pakuvad tihti kõige magusama hinnaga piletid 10tunnist vahemaandumist, kuid lennujaamas konutada pole mõnus. Võid küll mõelda, et kannatad selle aja ära, aga pärast seda ootab sind ees veel pikk lennusõit. Selliste piletite puhul on mõistlik veeta hoopis päev või kaks linnas, kus on vahemaandumine. Tihtipeale on need suurlinnad, kus tegevust jagub. Esmalt sõidad näiteks ratastega Amsterdami kanalite vahel ja pärast lendad Tai troopikasse.

  2. Enneta reisiväsimust juba lennupileteid ostes.
    Ajavahe ja võimaluse puudus lennukis magada võib esimesed puhkusepäevad vaevaliseks muuta, kuigi tahaks igat reisipäeva nautida. Seepärast proovi alati leida piletid, millega jõuad lõplikku sihtkohta õhtuks. Saad mõnusalt minna ööbimiskohta, pakkida kohvri lahti, käia duši all ja ennast välja magada. Järgmisel hommikul tunned, justkui võiksid maailma vallutada.

  3. Basseinid ei ole ainult hotellide pärusmaa.
    Hotellis ööbida on mingis mõttes mugav, sest alati koristatakse tuba, aga see ei pruugi olla parim ööbimisvõimalus. Sa ei kujuta ette, millest oled ilma jäänud, kui AirBnb on sulle võõras: võimalus ärgata avaras mitmetoalises korteris, millel on kaks rõdu ja bassein kumab sama siniselt kui hotellis. Selline luksus on tihtipeale viietärnihotellist soodsam. Eriti, kui reisid koos lastega. Kas siis poleks õndsam veeta oma puhkus väikese hotellitoa asemel suures korteris? Pealegi on AirBnb korterite basseinide ääres vähem inimesi kui hotellides. Lapsed saavad seal baseini hüpata hirmuta, et kõrval päevitaja tõrelema tuleks. Võime ju eeldada, et hotellis meie eest hoolitsetakse, kuid tegelikult oleme sellistele korteriomanikele palju väärtuslikumad kliendid kui hotellides ja neis korterites võib peituda palju rohkemat, kui esialgu teame.
Kavanda oma reis ise!
Soovitused, mida ise reisi kavandades võiksid teada:
Kavanda oma reis ise!
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kavanda oma reis ise!
ASJATUNDJA

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn