„Kõhuplastika korrigeerib rippuvat kõhtu, mis häirib või segab hügieeni ega ole esteetiliselt ilus,“ rõhutab MM Kliiniku looja dr Mare Malva, ent ei maksa arvata, et see muudab ka kehatüüpi.

See, et kõht võib mõnel juhul välja näha nagu üle potiserva valgunud pärmitainas või meenutada perenaisepõlle, pole liialdus. Võimalikke sarnasusi on kindlasti mõnel juhul olnud võimalus märgata ujula duširuumis, mis enamasti mõjub ehmatava ennetusena: kui ma end rohkem käest lasen, siis olen varsti samasugune nagu tema! Aga vahel ei ole põhjuseks sugugi magusaaplus ja mugav elustiil, vaid hoopiski sünnitus: kas kõhunahk, mis on võimlemispalli suuruseks pidanud venima, ka pärast lapse ilmaletulekut nagu lõõts kokku tõmbub. Kui seda ei juhtu, võib suure rõõmu kõrval kogeda meeleheidet, sest kes ikka tahaks elupäevad elada õnnistatud seisus välimusega, mis kurnab nii enesetunnet, keha kui vaimu? Just sedasama koges ettevõtja Ülle Kuningas (54), kes koos perega peab Kallaste turismitalu ja suviste kontsertide meelispaika Kalju-lava Padisel. Noorena oli ta peenike nagu hambatikk. Kui ta pärast keskkooli abiellus ja 20aastaselt oma esimese tütre sünnitas, tõmbus kõht üsna pea trimmi tagasi. Ka teise tütre sünd seitse aastat hiljem ei pannud Üllet kõhunaha pärast muretsema. „Mu eluviis oli aktiivsem, kilod läksid alla,“ sõnab ta, kes kahele tütrele lisaks soovis perre väga poega. Läkski õnneks. „Sünnitasin poja 42aastaselt, aga kõht enam eest ei läinud,“ ütleb Ülle. „Mu kehakaal oli ka suur. Kolmandat last sünnitama minnes olin ligi sada kilo. Ma ei saa ise ka aru, kuidas sain nii paks olla.“ Ülle võttis kaalus alla, ei söönud samavõrd palju nagu varem, käis võimlemas. Loe artiklit edasi ajakirjast Mari. Tellimisinfo leiad siit „Kõhuplastika korrigeerib rippuvat kõhtu, mis häirib või segab hügieeni ega ole esteetiliselt ilus,“ rõhutab MM Kliiniku looja dr Mare Malva, ent ei maksa arvata, et see muudab ka kehatüüpi. web hosting services top

Kõhuplastika kui võimalus

Tiina Lang; Fotod: Erakogu

„Kõhuplastika korrigeerib rippuvat kõhtu, mis häirib või segab hügieeni ega ole esteetiliselt ilus,“ rõhutab MM Kliiniku looja dr Mare Malva, ent ei maksa arvata, et see muudab ka kehatüüpi.

See, et kõht võib mõnel juhul välja näha nagu üle potiserva valgunud pärmitainas või meenutada perenaisepõlle, pole liialdus. Võimalikke sarnasusi on kindlasti mõnel juhul olnud võimalus märgata ujula duširuumis, mis enamasti mõjub ehmatava ennetusena: kui ma end rohkem käest lasen, siis olen varsti samasugune nagu tema! Aga vahel ei ole põhjuseks sugugi magusaaplus ja mugav elustiil, vaid hoopiski sünnitus: kas kõhunahk, mis on võimlemispalli suuruseks pidanud venima, ka pärast lapse ilmaletulekut nagu lõõts kokku tõmbub. Kui seda ei juhtu, võib suure rõõmu kõrval kogeda meeleheidet, sest kes ikka tahaks elupäevad elada õnnistatud seisus välimusega, mis kurnab nii enesetunnet, keha kui vaimu?

Just sedasama koges ettevõtja Ülle Kuningas (54), kes koos perega peab Kallaste turismitalu ja suviste kontsertide meelispaika Kalju-lava Padisel. Noorena oli ta peenike nagu hambatikk. Kui ta pärast keskkooli abiellus ja 20aastaselt oma esimese tütre sünnitas, tõmbus kõht üsna pea trimmi tagasi. Ka teise tütre sünd seitse aastat hiljem ei pannud Üllet kõhunaha pärast muretsema. „Mu eluviis oli aktiivsem, kilod läksid alla,“ sõnab ta, kes kahele tütrele lisaks soovis perre väga poega.

Läkski õnneks. „Sünnitasin poja 42aastaselt, aga kõht enam eest ei läinud,“ ütleb Ülle. „Mu kehakaal oli ka suur. Kolmandat last sünnitama minnes olin ligi sada kilo. Ma ei saa ise ka aru, kuidas sain nii paks olla.“ Ülle võttis kaalus alla, ei söönud samavõrd palju nagu varem, käis võimlemas.

Kõhuplastika kui võimalus

Loe artiklit edasi ajakirjast Mari. Tellimisinfo leiad siit
„Kõhuplastika korrigeerib rippuvat kõhtu, mis häirib või segab hügieeni ega ole esteetiliselt ilus,“ rõhutab MM Kliiniku looja dr Mare Malva, ent ei maksa arvata, et see muudab ka kehatüüpi.
Kõhuplastika kui võimalus
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kõhuplastika kui võimalus
TERVIS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn