Hooaja värvipalett

Karmen Tamme; Fotod: Pildipank 123

Meigitrende järgides unusta jõuline kontuurimine, ekstreemselt rõhutatud kulmud ja ebaloomulikult kiiskavad highlighter’id. Hooaja põhilisteks meigisuundadeks on ülinaturaalne, lausa olematu jumestus, või tugeva pigmendiga värvilaiguke, mis on kantud õigele kohale.

Hooaja värvipalett
Hooaja värvipalett

Kes on viimaste aastate jooksul õppinud lõputute YouTube’i videote järgi oma näokontuure kitsamaks-laiemaks-ümaramaks-ovaalsemaks jne modelleerima,

võivad nüüd kontuurimispalettide pealt raha kokku hoida. Piisab vaid vaevumärgatavatest kontuurimisjoontest või pigem võiks neist üldse loobuda. Hinda seda, mis sulle looduse poolt on antud, ja rõhuta loomulikkust.

Jäta kõrvale ka suvised pruunid ja kuldsed päikesepuudrid, sest sügisel on fookus eelkõige põsepunal. Mahedalt sooja alatooniga virsik on just täpselt õige ― mitte liiga kuldne ja oran¾, aga ka mitte päris roosa. Aegumatu meiginipp on naeratada laialt peeglisse ja kanda põsepuna selgelt väljajoonistuvale sarnaosale. Seekord proovi neid piire pisut nihutada ja hajuta põsepuna veidi kõrgemale, peaaegu silma välisnurgani ning sealt edasi meelekohtadele. Õigesti hajutatuna loob see väga noorusliku ja värske jume.

Jätkuks mitme eelneva hooaja metallilembusele pakub eelolev sügistalv ühe maagiliselt ja haldjalikult mõjuva meigisuunana heledat hõbedat, mida on hajutatud strateegilistele punktidele silma sisenurgas, ninaseljal, ülemisel huulel ja vaevutajutavana ka põsesarnadel. Ühtaegu müstiliselt ja kosmiliselt mõjuv hõbedane helk on väga kiire ja käepärane moodus, et lisada nahale valgustpeegeldavat kuma. Heleda nahatooni puhul veel eriti. Lisa põskedele ja huultele veidi virsikukarva roosat, värvi ripsmed pikaks ja tihedaks, hajuta õigetesse kohtadesse hõbedat ning ole valmis komplimente vastu võtma!

Hooaja värvipalett

Loe artiklit edasi ajakirjast Mari. Tellimisinfo leiad siit