Isa ja isadepäev Jah, need mõlemad on tähtsad. Nii isale kui mis tahes vanuses lapsele, kel on omavahel vahetu suhe, eriline ja ainulaadne, mis võib püsida mõjusana läbi mitme põlve.

Kui helget oma isa kogemust ei ole, muutub talle pühendatud päevgi kalendris hajuvaks uduks. Paljude asjadega elus peab olema aga vahetu ja ehe kokkupuude selleks, et tajuda, tunda, tunnetada ja mõista. Mäletada ja mälus hoida.On imelisi isasid, kes oma rolli saanuna veedavad kogu järgneva elu justkui ööpäevaringses teenistuses: olles valvel ja alati olemas. Andmas ja ohverdamas. Nõustamas, toetamas ja kohale tormamas, kui laps, olenemata vanusest, vaid vihje annab. Aitamas, õpetamas, harimas ja panustamas, sest see on loomuomane ja vältimatu.Nendel lastel, kel on olnud vaid ema, on jäänud teise vanema oluline osalus kogemata. Puudub selge piirjoonega, justkui pronksi valatud täiendav tugisammas eluks, mida austada, meenutada või mäletada.  Isa ja isadepäev Jah, need mõlemad on tähtsad. Nii isale kui mis tahes vanuses lapsele, kel on omavahel vahetu suhe, eriline ja ainulaadne, mis võib püsida mõjusana läbi mitme põlve. web hosting services top

Isa ja isadepäev

Jah, need mõlemad on tähtsad. Nii isale kui mis tahes vanuses lapsele, kel on omavahel vahetu suhe, eriline ja ainulaadne, mis võib püsida mõjusana läbi mitme põlve.

Kui helget oma isa kogemust ei ole, muutub talle pühendatud päevgi kalendris hajuvaks uduks. Paljude asjadega elus peab olema aga vahetu ja ehe kokkupuude selleks, et tajuda, tunda, tunnetada ja mõista. Mäletada ja mälus hoida.On imelisi isasid, kes oma rolli saanuna veedavad kogu järgneva elu justkui ööpäevaringses teenistuses: olles valvel ja alati olemas. Andmas ja ohverdamas. Nõustamas, toetamas ja kohale tormamas, kui laps, olenemata vanusest, vaid vihje annab. Aitamas, õpetamas, harimas ja panustamas, sest see on loomuomane ja vältimatu.Nendel lastel, kel on olnud vaid ema, on jäänud teise vanema oluline osalus kogemata. Puudub selge piirjoonega, justkui pronksi valatud täiendav tugisammas eluks, mida austada, meenutada või mäletada. 

Isa ja isadepäev Jah, need mõlemad on tähtsad. Nii isale kui mis tahes vanuses lapsele, kel on omavahel vahetu suhe, eriline ja ainulaadne, mis võib püsida mõjusana läbi mitme põlve.
Isa ja isadepäev

Jah, need mõlemad on tähtsad.
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Isa ja isadepäev

Jah, need mõlemad on tähtsad.
JUHTKIRI

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn