Meediakaart

Mari on täisvärvitrükis ja liimköites kvaliteetpaberil väljaanne, mis ilmub 4 korda aastas.

Mari on mõeldud kaasaegsele naisele, kel on omad püüdlused ja eesmärgid ning soov võrreldes oma emadega rohkem tähelepanu pöörata iseendale, oma tervisele, hüveolule ja elukvaliteedile selleks, et elada võimalikult nooruslikult, huvitavalt ja aktiivselt.

Ajakirja sisu ja hoiak: Mari sisu on mitmekülgne, haarates erinevaid teemavaldkondi, mis naistele huvi pakuvad. Sisult praktiline, toetav, suunav, meelelahutuslik, hariv, mis annab lugejale vajalikku kindlustunnet, toetust, uusi ideid, praktilisi näpunäiteid, jagab teiste elukogemust ja ärgitab oma elu naudinguliselt elama. Peegeldab hoiakut, et su elu on just nii huvitav ja õnnelik, kui kordumatult seda elad ja kui positiivselt kõigesse suhtud. Oma võimalusi tuleb osata märgata, väärtustada ja kasutada selleks, et elukvaliteet parem oleks.

Samas ei ärgita ajakiri elama üle oma võimete ja võimaluste, ei ole sunnitult glamuurne, vaid maitsekas ja lugejat positiivselt innustav. Temaatikalt asjalik ja pisut tõsisem, pakkudes võimalust enam elulistesse asjadesse süveneda, on kogemusi vahendav, nõuandev ja toetav. Ajendab kaasa mõtlema, paremini iseenda võimalusi kasutama ja elu nautima.

Mari kesksed teemaplokid:

 

Naised&Elu. Lood eri aspektides – edukatest, õnnelikest, elukogenud ja elus oma kindla koha leidnud inimestest, kellel on midagi sisulist teistele öelda, et läbi iseenda oma õpetlikke ja teisi innustavaid või mõtlema panevaid kogemusi, elutõdesid või asjatundjatarkust jagada.

Heaolu. Ilu, mood, toit ja tervis, tervis, trenn. Kuidas elada ja tunda end igapäevas paremini?

 

Elunauding. Keskendub heale söögile-joogile, sisukale vabale ajale, hobidele, elustiilile ja mõnusale kodule.