“Mis minust on saanud, selle olen ära teeninud,” leiab vabakutseline muusik ja telere¾issöör Jaanus Nõgisto (58).

Kes või mis on teid elus enim kujundanud? Tagasi mõeldes võib nostalgiahoogu ära lämbuda, kuigi ma pole nostalgiline... Avasin selle looga seoses fotokarbi, mida pole kümme aastat avanud, ja see teeb valu, paljud on kadunud. Mu ema oli pärit Hiiumaalt ja isa sündinud Tallinnas. Emakodu, mis oli Harju tänavas, hävis märtsipommitamises. Isa oli Eesti Leegionis ja pärast sõda aastaid sõjavangilaagris. Elasime ühetoalises korteris Tartu maanteel majas, mille fassaadi taga asub trahter Seiklusjutte Maalt ja Merelt. Teise korruse aknad on mu lapsepõlvekodu aknad. Meil oli 20ruutmeetrine tuba ja köök, kus neljakesi (ema-isa ja mu vanem vend) elasime. Aga mind kasvatasid ka pooleldi saksa soost ristiemadest tanted, kes olid sõjas kõik kaotanud. Olin selles majas ainuke väike laps ja mind hoiti hirmsasti. Kuni ema sai Mustamäele kahetoalise korteri. Isa ja ristiemad rääkisid vabalt saksa keelt ja teised arvasid, et minuga peabki saksa keeles rääkima. Mu ema vend oli kaugsõidukapten, tahtsin ka hirmsasti meremeheks saada. “Mis minust on saanud, selle olen ära teeninud,” leiab vabakutseline muusik ja telere¾issöör Jaanus Nõgisto (58). web hosting services top

Hinges vaba, igal ajal

Tiina Lang

“Mis minust on saanud, selle olen ära teeninud,” leiab vabakutseline muusik ja telere¾issöör Jaanus Nõgisto (58).

Hinges vaba, igal ajal

Kes või mis on teid elus enim kujundanud?

Tagasi mõeldes võib nostalgiahoogu ära lämbuda, kuigi ma pole nostalgiline... Avasin selle looga seoses fotokarbi, mida pole kümme aastat avanud, ja see teeb valu, paljud on kadunud.

Mu ema oli pärit Hiiumaalt ja isa sündinud Tallinnas. Emakodu, mis oli Harju tänavas, hävis märtsipommitamises. Isa oli Eesti Leegionis ja pärast sõda aastaid sõjavangilaagris. Elasime ühetoalises korteris Tartu maanteel majas, mille fassaadi taga asub trahter Seiklusjutte Maalt ja Merelt. Teise korruse aknad on mu lapsepõlvekodu aknad. Meil oli 20ruutmeetrine tuba ja köök, kus neljakesi (ema-isa ja mu vanem vend) elasime. Aga mind kasvatasid ka pooleldi saksa soost ristiemadest tanted, kes olid sõjas kõik kaotanud. Olin selles majas ainuke väike laps ja mind hoiti hirmsasti. Kuni ema sai Mustamäele kahetoalise korteri. Isa ja ristiemad rääkisid vabalt saksa keelt ja teised arvasid, et minuga peabki saksa keeles rääkima. Mu ema vend oli kaugsõidukapten, tahtsin ka hirmsasti meremeheks saada.

“Mis minust on saanud, selle olen ära teeninud,” leiab vabakutseline muusik ja telere¾issöör Jaanus Nõgisto (58).
Hinges vaba, igal ajal
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Hinges vaba, igal ajal
NÜÜD TEISITI

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn