“Rumeeniast on saanud minu kodu.” Ingrid Vendelin-Cristea (40) pidi Bukaresti valima Eesti bürokraatia tõttu.

Aukonsulina püüab ta aga Eestit igati tutvustada ja vajadusel eestlastele abiks olla, kuigi tema päevatöö on seotud hoopis filmiga. “Igal hommikul tuleb sinine Volkswagen mulle koju järele, et viia mind Bukarestist 25 km kaugusele, Rumeenia ühe suurema filmistuudio Castel Film büroosse. Peagi algavad uue Ameerika õudusfilmi võtted ja teha on veel palju. Valmistan ette suuremaid ja väiksemaid filme, reklaamklippe ja muusikavideoid, puutudes kokku eri staaride ja maade eripärasustega. Kõik see sai alguse viisteist aastat tagasi, kui sõitsin Bukaresti koos oma kihlatuga Pariisist, kus me mõlemad tudengid olime olnud. Pärast teise lapse sündi ja õpingute lõppu Pariisis olime valiku ees: kas minna elama Eestisse või Rumeeniasse. Kui esimestel aastatel küsiti minult arusaamatuses: "Miks te Bukaresti kolisite?", siis aegapidi langes see küsimus ära. “Rumeeniast on saanud minu kodu.” Ingrid Vendelin-Cristea (40) pidi Bukaresti valima Eesti bürokraatia tõttu. web hosting services top

“Elan seal, kus olema pean.”

Tekst: Ingrid Vendelin-Cristea, fotod: erakogu

“Rumeeniast on saanud minu kodu.” Ingrid Vendelin-Cristea (40) pidi Bukaresti valima Eesti bürokraatia tõttu.

Aukonsulina püüab ta aga Eestit igati tutvustada ja vajadusel eestlastele abiks olla, kuigi tema päevatöö on seotud hoopis filmiga.

“Igal hommikul tuleb sinine Volkswagen mulle koju järele, et viia mind Bukarestist 25 km kaugusele, Rumeenia ühe suurema filmistuudio Castel Film büroosse. Peagi algavad uue Ameerika õudusfilmi võtted ja teha on veel palju. Valmistan ette suuremaid ja väiksemaid filme, reklaamklippe ja muusikavideoid, puutudes kokku eri staaride ja maade eripärasustega.
Kõik see sai alguse viisteist aastat tagasi, kui sõitsin Bukaresti koos oma kihlatuga Pariisist, kus me mõlemad tudengid olime olnud.
Pärast teise lapse sündi ja õpingute lõppu Pariisis olime valiku ees: kas minna elama Eestisse või Rumeeniasse.

“Elan seal, kus olema pean.”
Kui esimestel aastatel küsiti minult arusaamatuses: "Miks te Bukaresti kolisite?", siis aegapidi langes see küsimus ära.
“Rumeeniast on saanud minu kodu.” Ingrid Vendelin-Cristea (40) pidi Bukaresti valima Eesti bürokraatia tõttu.
“Elan seal, kus olema pean.”
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
“Elan seal, kus olema pean.”
VÄLISMAAL

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn