Pärast paarikümment aastat Tallinnas otsustas ettevõtja Margit Mehilane (43) kolida tagasi kodukülla, kuhu ta viis ka oma õmblustsehhi.

„Kool suleti ja peale maja renoveerimist külakeskuseks sain rentida siin tööruumid. Tagantjärele vaadates ei saa ma üldse aru, mis ma need aastad Tallinnas tegin. Mulle meeldib Setomaal ja minu koht on hetkel siin, tunnen end Obinitsas nii hästi.” Eesti noored ökoemad on enamuses kõik Margitiga kokku puutunud, aga nad ei pruugi seda ise teada. Tema ongi see, kes ise noore emana töötas välja mitmekordselt kasutatava mähkmesarja Hipsik. „Alustasin ettevõtlusega, kui mu oma poeg oli aastane,” räägib nüüd juba kolmandas klassis käiva poja ema. „Praeguseks oleme oma meeskonnaga mähkmeid oluliselt täiustanud,” ütleb ta ja toob lauale uusima mudeli ― külgedel trukkidega kinni käiva mähkme, mida saab reguleerida tulenevalt lapse vanusest ja suurusest. See võimaldab kasutusaega pikendada lapse iseseiva potilkäimiseni ja ta ei kasva mähkmest nii ruttu välja. Mähkme sees on vahetatav sisu. „Tootearendus on mu töö loomulik osa,” räägib Margit ja lisab, et oma firma toodete lõiked töötab ta ise välja. Pärast paarikümment aastat Tallinnas otsustas ettevõtja Margit Mehilane (43) kolida tagasi kodukülla, kuhu ta viis ka oma õmblustsehhi. web hosting services top

Tallinnast Obinitsa

Annela Laaneots

Pärast paarikümment aastat Tallinnas otsustas ettevõtja Margit Mehilane (43) kolida tagasi kodukülla, kuhu ta viis ka oma õmblustsehhi.

Tallinnast Obinitsa

„Kool suleti ja peale maja renoveerimist külakeskuseks sain rentida siin tööruumid. Tagantjärele vaadates ei saa ma üldse aru, mis ma need aastad Tallinnas tegin. Mulle meeldib Setomaal ja minu koht on hetkel siin, tunnen end Obinitsas nii hästi.”

Eesti noored ökoemad on enamuses kõik Margitiga kokku puutunud, aga nad ei pruugi seda ise teada. Tema ongi see, kes ise noore emana töötas välja mitmekordselt kasutatava mähkmesarja Hipsik. „Alustasin ettevõtlusega, kui mu oma poeg oli aastane,” räägib nüüd juba kolmandas klassis käiva poja ema.

„Praeguseks oleme oma meeskonnaga mähkmeid oluliselt täiustanud,” ütleb ta ja toob lauale uusima mudeli ― külgedel trukkidega kinni käiva mähkme, mida saab reguleerida tulenevalt lapse vanusest ja suurusest. See võimaldab kasutusaega pikendada lapse iseseiva potilkäimiseni ja ta ei kasva mähkmest nii ruttu välja. Mähkme sees on vahetatav sisu. „Tootearendus on mu töö loomulik osa,” räägib Margit ja lisab, et oma firma toodete lõiked töötab ta ise välja.

Pärast paarikümment aastat Tallinnas otsustas ettevõtja Margit Mehilane (43) kolida tagasi kodukülla, kuhu ta viis ka oma õmblustsehhi.
Tallinnast Obinitsa
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Tallinnast Obinitsa
ELUJULGUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn