Relvad ja kosmeetika, praktikal-laskmine ja netipoe arendus on vastandid, mis Dermoshop Eesti tegevjuhti Gerda Tammerikku (38) haaravad.

“Vabandust, ma ei ole saanud su kõnedele vastata. Laieneme Lätti, valime töötajaid,” teatab Gerda tagasi helistades. “Sa peaksid ju lapsepuhkusel olema?” “Jah, olengi, aga ajan neid asju edasi, mida tööandjaga sai varem kokku lepitud ja hoian firma käekäigul silma peal.” Kolmenädalase lapse kõrvalt? Tõsi. Gerda on pühendunud soomerootsi omanike Eesti tütarettevõttele Dermoshop OÜ, mis müüb netipoe vahendusel kehahooldustooteid ja dekoratiivkosmeetikat. Kümme aastat tagasi turuletulekut tähistanud esitlusel ei võinud küll arvata, et Dermoshop läbi lööb, sest erinevaid kehatoodete brände ja nende pakkujaid nii tava- kui ka netipoes on hulgaliselt teisigi. Ja ega meie rahvaarv pole ju kasvanud. Ometigi on ühegi kliendita alustanud Eesti tütarettevõttel praegu ligi poolsada tuhat klienti ja mõnel kampaaniate või pühadega seotud päeval saadetakse Põhja-Soomest Korsnäsist Eesti poole teele 600 pakitellimust ... Kõik need on omakorda läbi vaadanud ja edastanud paar töötajat Tallinnas. Relvad ja kosmeetika, praktikal-laskmine ja netipoe arendus on vastandid, mis Dermoshop Eesti tegevjuhti Gerda Tammerikku (38) haaravad. web hosting services top

Tänane tuleb ära teha

Tiina Lang

Relvad ja kosmeetika, praktikal-laskmine ja netipoe arendus on vastandid, mis Dermoshop Eesti tegevjuhti Gerda Tammerikku (38) haaravad.

Tänane tuleb ära teha

“Vabandust, ma ei ole saanud su kõnedele vastata. Laieneme Lätti, valime töötajaid,” teatab Gerda tagasi helistades.

“Sa peaksid ju lapsepuhkusel olema?” “Jah, olengi, aga ajan neid asju edasi, mida tööandjaga sai varem kokku lepitud ja hoian firma käekäigul silma peal.” Kolmenädalase lapse kõrvalt? Tõsi.

Gerda on pühendunud soomerootsi omanike Eesti tütarettevõttele Dermoshop OÜ, mis müüb netipoe vahendusel kehahooldustooteid ja dekoratiivkosmeetikat. Kümme aastat tagasi turuletulekut tähistanud esitlusel ei võinud küll arvata, et Dermoshop läbi lööb, sest erinevaid kehatoodete brände ja nende pakkujaid nii tava- kui ka netipoes on hulgaliselt teisigi. Ja ega meie rahvaarv pole ju kasvanud. Ometigi on ühegi kliendita alustanud Eesti tütarettevõttel praegu ligi poolsada tuhat klienti ja mõnel kampaaniate või pühadega seotud päeval saadetakse Põhja-Soomest Korsnäsist Eesti poole teele 600 pakitellimust ... Kõik need on omakorda läbi vaadanud ja edastanud paar töötajat Tallinnas.

Relvad ja kosmeetika, praktikal-laskmine ja netipoe arendus on vastandid, mis Dermoshop Eesti tegevjuhti Gerda Tammerikku (38) haaravad.
Tänane tuleb ära teha
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Tänane tuleb ära teha
KARJÄÄR

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn