Särav nimi, glamuurne elu ja palju palka on esimesed ettevõtjaga seonduvad märksõnad, kuigi tegelikkus on hoopis maisem, kui paljud ette kujutada oskavad.

Nooremana tekkis mul kirglik mõte oma ärist tihtipeale esmaspäeva hommikuti, mil pidi varakult ärkama ja kontorisse minema. Lisaks tundus isiklik ettevõte armsana ülemuste-omanike rumalavõitu tundunud otsuste tõttu. “Ma teeksin hoopis paremini või teisiti,” käis tihti peast läbi. Palgatööl rändasin ühest ettevõttest teise. Ei pidanud kaua aega ühel kohal töötamagi, kui juba midagi ei meeldinud. Enamjaolt autokraatia, mis paljudes Eesti ettevõtetes vastu vaatab. Kui töötingimused on head ja töö meeldib, siis üldjuhul teen rõõmuga. Kui samal ajal aga hakkab keegi pseudoprobleemidega tegelema või nõudma, et ma midagi teeksin imelikuna tunduval põhjusel teisiti, ajan sõrad vastu. Nii ei jäänudki muud üle, kui oma firma teha. Käisin alustava ettevõtja baaskursusel, otsustasin pakkuda kirjutamisteenust. Kas sellest mu sissetulekuallikas saab, ei osanud mõelda. Kuna lapsed nõudsid pidevalt, et ma räägiksin neile oma lapsepõlvejutte, kirjutasin lasteraamatu “Epu”, mille koos abikaasaga välja andsime. Kui raamat ühe poe edetabelis kõrgel kohal maandus, oli saavutusest rohkelt rõõmu, kuigi tulu pole see tagasi teeninud ega teeni kunagi. Särav nimi, glamuurne elu ja palju palka on esimesed ettevõtjaga seonduvad märksõnad, kuigi tegelikkus on hoopis maisem, kui paljud ette kujutada oskavad. web hosting services top

Oma äri köögipoolelt

Evelin Mikker

Särav nimi, glamuurne elu ja palju palka on esimesed ettevõtjaga seonduvad märksõnad, kuigi tegelikkus on hoopis maisem, kui paljud ette kujutada oskavad.

Oma äri köögipoolelt

Nooremana tekkis mul kirglik mõte oma ärist tihtipeale esmaspäeva hommikuti, mil pidi varakult ärkama ja kontorisse minema. Lisaks tundus isiklik ettevõte armsana ülemuste-omanike rumalavõitu tundunud otsuste tõttu. “Ma teeksin hoopis paremini või teisiti,” käis tihti peast läbi. Palgatööl rändasin ühest ettevõttest teise. Ei pidanud kaua aega ühel kohal töötamagi, kui juba midagi ei meeldinud. Enamjaolt autokraatia, mis paljudes Eesti ettevõtetes vastu vaatab. Kui töötingimused on head ja töö meeldib, siis üldjuhul teen rõõmuga. Kui samal ajal aga hakkab keegi pseudoprobleemidega tegelema või nõudma, et ma midagi teeksin imelikuna tunduval põhjusel teisiti, ajan sõrad vastu. Nii ei jäänudki muud üle, kui oma firma teha.

Käisin alustava ettevõtja baaskursusel, otsustasin pakkuda kirjutamisteenust. Kas sellest mu sissetulekuallikas saab, ei osanud mõelda. Kuna lapsed nõudsid pidevalt, et ma räägiksin neile oma lapsepõlvejutte, kirjutasin lasteraamatu “Epu”, mille koos abikaasaga välja andsime. Kui raamat ühe poe edetabelis kõrgel kohal maandus, oli saavutusest rohkelt rõõmu, kuigi tulu pole see tagasi teeninud ega teeni kunagi.

Särav nimi, glamuurne elu ja palju palka on esimesed ettevõtjaga seonduvad märksõnad, kuigi tegelikkus on hoopis maisem, kui paljud ette kujutada oskavad.
Oma äri köögipoolelt
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Oma äri köögipoolelt
TULIPUNKT

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn