Ihaldad sa silmapaistvaid ripsmeid üheks õhtuks, pikemaks puhkusereisiks või iga päev? Võimalusi on erinevaid.

Kleebitavad kunstripsmed Alustuseks pane kõik vajalik käeulatusse ‒ kunstripsmed, liim, pintsetid ja vatitikud ning aseta need nii, et sul oleks võimalik tarvilikku kergesti haarata, kui pead samal ajal otse peeglisse vaatama. Soovitav on eelnevalt teha kogu silmameik, koolutada ja värvida oma ripsmed ning jätta kunstripsmete kleepimine kõige viimaseks. Vali kunstripsmete tihedus ja tumedus vastavalt meigile: mida tumedam ja suitsusem silm, seda tumedamad ja võimsamad võvad olla kunstripsmed. Sobita kunstripsmed oma ripsmete peale ning lõika ripsmeriba vajadusel lühemaks, et see oleks täpselt sama pikk kui su oma loomulik ripsmejoon. Lühendama peaks neid välisnurgast ehk siis sealt, kus ripsmed on pikemad. Oluline on ka ripsmekarvade pikkus, mis ei tohiks olla oma ripsmetest liiga palju pikemad. Kui oled poes vale valiku teinud, siis on alati võimalus kunstripsmete karvu lühemaks kärpida. Alles seejärel kanna ripsmeribale õhuke kiht liimi ning oota veidi, et see taheneks õhu käes kleepjamaks. Siis ei libise ripsmeriba õige koha pealt ära. Kasuta oma sõrmi või pintsette, et lükata kunstripsmed tihedalt vastu oma ripsmejuuri. Alusta kinnivajutamist välisnurgast sisenurga poole liikudes. Ripsmeid kleepides hoia peeglit lõuajoone juures ning vaata allapoole, nii väldid liimi sattumist silmalaugudele. Ihaldad sa silmapaistvaid ripsmeid üheks õhtuks, pikemaks puhkusereisiks või iga päev? Võimalusi on erinevaid. web hosting services top

Ripsmed pikaks!

Karmen Tamme

Ihaldad sa silmapaistvaid ripsmeid üheks õhtuks, pikemaks puhkusereisiks või iga päev? Võimalusi on erinevaid.

Ripsmed pikaks!

Kleebitavad kunstripsmed

Alustuseks pane kõik vajalik käeulatusse ‒ kunstripsmed, liim, pintsetid ja vatitikud ning aseta need nii, et sul oleks võimalik tarvilikku kergesti haarata, kui pead samal ajal otse peeglisse vaatama.

Soovitav on eelnevalt teha kogu silmameik, koolutada ja värvida oma ripsmed ning jätta kunstripsmete kleepimine kõige viimaseks. Vali kunstripsmete tihedus ja tumedus vastavalt meigile: mida tumedam ja suitsusem silm, seda tumedamad ja võimsamad võvad olla kunstripsmed.

Sobita kunstripsmed oma ripsmete peale ning lõika ripsmeriba vajadusel lühemaks, et see oleks täpselt sama pikk kui su oma loomulik ripsmejoon. Lühendama peaks neid välisnurgast ehk siis sealt, kus ripsmed on pikemad. Oluline on ka ripsmekarvade pikkus, mis ei tohiks olla oma ripsmetest liiga palju pikemad. Kui oled poes vale valiku teinud, siis on alati võimalus kunstripsmete karvu lühemaks kärpida.

Alles seejärel kanna ripsmeribale õhuke kiht liimi ning oota veidi, et see taheneks õhu käes kleepjamaks. Siis ei libise ripsmeriba õige koha pealt ära.

Kasuta oma sõrmi või pintsette, et lükata kunstripsmed tihedalt vastu oma ripsmejuuri. Alusta kinnivajutamist välisnurgast sisenurga poole liikudes. Ripsmeid kleepides hoia peeglit lõuajoone juures ning vaata allapoole, nii väldid liimi sattumist silmalaugudele.

Ihaldad sa silmapaistvaid ripsmeid üheks õhtuks, pikemaks puhkusereisiks või iga päev? Võimalusi on erinevaid.
Ripsmed pikaks!
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Ripsmed pikaks!
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn