“Ilm sõelub kõik välja,” väidab üks vanasõna. Teine omakorda meenutab: “Jutt jookseb suust suhu, käest kätte.” Kas rääkida lapsele, et ta on lapsendatud või siiski vaikida?

Väikelinnas või maakohas elades teavad kõik kõigist kõike. Isegi siis, kui see tõele ei vasta. Nutitelefoniga samaväärselt püsib käibel džunglitelefon, mis edastab sõnumeid eri variatsioonide ja nüanssidega, millest mingi kübe võib vahel ka tõele vastata. Iseasi, kas see peaks üldse huvi pakkuma? Kuid tihtilugu jäävad teatud sosinad nagu merekarbikohin meelde. Lapsepõlves räägiti lugu ühest õnnetusse sattunud ja invaliidistunud noorest mehest ja tema perest. Naine oli ta koos väikese tütrega maha jätnud ja uue mehe juurde teise linna kolinud. Detaile jagus ja niisamuti püsis jutt nagu vältimatu tuulehoog liikvel. Pikk sihvakas mees ise, kel oli pärast õnnetust eneseväljendusega raskusi, äratas tänaval tähelepanu, kui mööda peatänavat kepile toetudes kangelt liikus, sest tol ajal meie seas ju erivajadustega inimesi palju näha ei olnud. Ülikooli esimesel kursusel juhtusin kokku ühe kena, teisest linnast pärit neiuga. Kui oma kodulinnas juhtumisi tema nime mainisin, sain üllatuslikult kuulda juba varasest lapsepõlvest meelde jäänud lugu viitega: “Vaata, see kepiga mees on tema isa!” Selle teadmisega polnud mul endal midagi pihta hakata. Ei lähe ju teisele kõrva sosistama uudiseid, mida väikelinna elav ajaleht pajatab. “Ilm sõelub kõik välja,” väidab üks vanasõna. Teine omakorda meenutab: “Jutt jookseb suust suhu, käest kätte.” Kas rääkida lapsele, et ta on lapsendatud või siiski vaikida? web hosting services top

Rääkida või vaikida?

Tiina Lang

“Ilm sõelub kõik välja,” väidab üks vanasõna. Teine omakorda meenutab: “Jutt jookseb suust suhu, käest kätte.” Kas rääkida lapsele, et ta on lapsendatud või siiski vaikida?

Rääkida või vaikida?

Väikelinnas või maakohas elades teavad kõik kõigist kõike. Isegi siis, kui see tõele ei vasta. Nutitelefoniga samaväärselt püsib käibel džunglitelefon, mis edastab sõnumeid eri variatsioonide ja nüanssidega, millest mingi kübe võib vahel ka tõele vastata. Iseasi, kas see peaks üldse huvi pakkuma? Kuid tihtilugu jäävad teatud sosinad nagu merekarbikohin meelde.

Lapsepõlves räägiti lugu ühest õnnetusse sattunud ja invaliidistunud noorest mehest ja tema perest. Naine oli ta koos väikese tütrega maha jätnud ja uue mehe juurde teise linna kolinud. Detaile jagus ja niisamuti püsis jutt nagu vältimatu tuulehoog liikvel. Pikk sihvakas mees ise, kel oli pärast õnnetust eneseväljendusega raskusi, äratas tänaval tähelepanu, kui mööda peatänavat kepile toetudes kangelt liikus, sest tol ajal meie seas ju erivajadustega inimesi palju näha ei olnud.

Ülikooli esimesel kursusel juhtusin kokku ühe kena, teisest linnast pärit neiuga. Kui oma kodulinnas juhtumisi tema nime mainisin, sain üllatuslikult kuulda juba varasest lapsepõlvest meelde jäänud lugu viitega: “Vaata, see kepiga mees on tema isa!” Selle teadmisega polnud mul endal midagi pihta hakata. Ei lähe ju teisele kõrva sosistama uudiseid, mida väikelinna elav ajaleht pajatab.

“Ilm sõelub kõik välja,” väidab üks vanasõna. Teine omakorda meenutab: “Jutt jookseb suust suhu, käest kätte.” Kas rääkida lapsele, et ta on lapsendatud või siiski vaikida?
Rääkida või vaikida?
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Rääkida või vaikida?
TULIPUNKT

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn