Olles ülitundlik, oled teadlikum, intuitiivsem ja vastuvõtlikum kõigele ümbritsevale. See on jõud sinu sees, mis vajab avastamist ja aktsepteerimist.

Ligikaudu 15–20 protsenti inimestest on teistega võrreldes tundlikumad, nad tajuvad igat peenemat detaili, märkavad ja panevad tähele rohkem kui teised. Ülitundlikul on tundlikum närvisüsteem, mis on kaasa sündinud, kuid tihti ei oska ta seda reguleerida, mistõttu näevad paljud tundlikud selles nuhtlust, traumat ja haigust, üritades sellest vabaneda medikamentidega, psühholooge külastades või mõnd muud viisi proovides. Kuid see on loomulik olemise viis, mida tuleb õppida tundma ja armastama nii ülitundlikel endil kui ka neid ümbritsevatel inimestel. Ülitundlikul toimub intensiivsem ajutegevus insula piirkonnas, mis vastutab meie tunnete ja emotsioonide töötlemise eest. Ülitundlikud kasutavad teistest enim neid aju osi, mis on seotud info “sügavama” töötlemisega, mistõttu märkavad nad ka peenemaid nüansse. Näiteks kui samasse ruumi astuvad ülitundlik ja mittetundlik, siis viimane märkab ruumis inimesi, mööblit, muusikat, aga ülitundlik samal ajal tunnetab, millises meeleolus on inimesed, kas teda võetakse rõõmuga vastu või mitte, kuidas keegi kellessegi suhtub jne. Nad tajuvad ka ülipeeneid nüansse nagu helisid, lõhnu, emotsioone ja erinevaid füüsilisi aistinguid, mis enamikule jäävad märkamata. Olles ülitundlik, oled teadlikum, intuitiivsem ja vastuvõtlikum kõigele ümbritsevale. See on jõud sinu sees, mis vajab avastamist ja aktsepteerimist. web hosting services top

Ülitundlikkus kui kingitus

Kadri Riisik

Olles ülitundlik, oled teadlikum, intuitiivsem ja vastuvõtlikum kõigele ümbritsevale. See on jõud sinu sees, mis vajab avastamist ja aktsepteerimist.

Ülitundlikkus kui kingitus

Ligikaudu 15–20 protsenti inimestest on teistega võrreldes tundlikumad, nad tajuvad igat peenemat detaili, märkavad ja panevad tähele rohkem kui teised. Ülitundlikul on tundlikum närvisüsteem, mis on kaasa sündinud, kuid tihti ei oska ta seda reguleerida, mistõttu näevad paljud tundlikud selles nuhtlust, traumat ja haigust, üritades sellest vabaneda medikamentidega, psühholooge külastades või mõnd muud viisi proovides. Kuid see on loomulik olemise viis, mida tuleb õppida tundma ja armastama nii ülitundlikel endil kui ka neid ümbritsevatel inimestel.

Ülitundlikul toimub intensiivsem ajutegevus insula piirkonnas, mis vastutab meie tunnete ja emotsioonide töötlemise eest. Ülitundlikud kasutavad teistest enim neid aju osi, mis on seotud info “sügavama” töötlemisega, mistõttu märkavad nad ka peenemaid nüansse. Näiteks kui samasse ruumi astuvad ülitundlik ja mittetundlik, siis viimane märkab ruumis inimesi, mööblit, muusikat, aga ülitundlik samal ajal tunnetab, millises meeleolus on inimesed, kas teda võetakse rõõmuga vastu või mitte, kuidas keegi kellessegi suhtub jne. Nad tajuvad ka ülipeeneid nüansse nagu helisid, lõhnu, emotsioone ja erinevaid füüsilisi aistinguid, mis enamikule jäävad märkamata.

Olles ülitundlik, oled teadlikum, intuitiivsem ja vastuvõtlikum kõigele ümbritsevale. See on jõud sinu sees, mis vajab avastamist ja aktsepteerimist.
Ülitundlikkus kui kingitus
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Ülitundlikkus kui kingitus
HEAOLU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn