Suvehooaeg on taaskord varbad peidust välja toonud ning viimane aeg on kohendada nende talvega väsinud vorm jälle tipptasemele.

Anna küüntele kuju Pärast vana laki eemaldamist lõika varbaküüned sirgelt küünekääride või -tangidega ning tasanda ebaühtlased servad küüneviiliga. Vali nurkadest veidi ümaram kuju, et vältida valusaid sissekasvanud küüsi. Seejärel lihvi küüned väga õrnalt poleerimisviili karedama poolega, et eemaldada värvilistest lakkidest tekkinud kollakas toon ning ühtlasi tasandada väikesed konarused küüneplaadil. Pärast jalgade leotamist on küüned pehmemad ja neid on kergem lõigata, samas on nad ka hapramad ning rebenevad kergemini. Seega lõika varbaküüsi pigem enne jalavanni, välja arvatud siis, kui nad on väga tugevalt paksenenud ja kivikõvad. Hea nõu: Kasutades pidevalt tumedat küünelakki, tekib küüneplaadile kollakas toon. Püüdes lahti saada eriti kangekaelsest toonimuutusest, proovi hammastele mõeldud valgendamisribasid või pleegitavat geeli, mida hoia küüntel 20 minutit. Suvehooaeg on taaskord varbad peidust välja toonud ning viimane aeg on kohendada nende talvega väsinud vorm jälle tipptasemele. web hosting services top

Varbad suvevormi!

Karmen Tamme

Suvehooaeg on taaskord varbad peidust välja toonud ning viimane aeg on kohendada nende talvega väsinud vorm jälle tipptasemele.

Varbad suvevormi!

Anna küüntele kuju

Pärast vana laki eemaldamist lõika varbaküüned sirgelt küünekääride või -tangidega ning tasanda ebaühtlased servad küüneviiliga. Vali nurkadest veidi ümaram kuju, et vältida valusaid sissekasvanud küüsi. Seejärel lihvi küüned väga õrnalt poleerimisviili karedama poolega, et eemaldada värvilistest lakkidest tekkinud kollakas toon ning ühtlasi tasandada väikesed konarused küüneplaadil.

Pärast jalgade leotamist on küüned pehmemad ja neid on kergem lõigata, samas on nad ka hapramad ning rebenevad kergemini. Seega lõika varbaküüsi pigem enne jalavanni, välja arvatud siis, kui nad on väga tugevalt paksenenud ja kivikõvad.

Hea nõu: Kasutades pidevalt tumedat küünelakki, tekib küüneplaadile kollakas toon. Püüdes lahti saada eriti kangekaelsest toonimuutusest, proovi hammastele mõeldud valgendamisribasid või pleegitavat geeli, mida hoia küüntel 20 minutit.

Suvehooaeg on taaskord varbad peidust välja toonud ning viimane aeg on kohendada nende talvega väsinud vorm jälle tipptasemele.
Varbad suvevormi!
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Varbad suvevormi!
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn