Omavahel sulanduvad monokromaatilised värvid näol loovad harmoonilise ja väljapeetud lõpptulemuse.

Need on värvid, mida kasutades pole võimalik eksida ja mis sobivad nii argise kui ka piduliku riietuse juurde. Naturaalsetes toonides meik ei tähenda, et lauvärvid, põsepuna ja huulepulk peaksid tingimata olema sama värvi. Neutraalne värvigamma ei piirdu ainult paari bee¾i värviga, vaid on väga rikkalik oma virsiku, roosa ja kreemjate pastellide ning pruunikate toonidega, mis varieeruvad liivatoonidest šokolaadipruunini. Ülimalt naturaalne Alusta jumestamist kerge, kiirestiimenduva näokreemiga, mis võib olla ka valgustpeegeldavate osakestega. Kui nahk ei ole just väga kuiv, võib selle asendada BB-kreemiga, milles on juba ühendatud niisutav kreem, valgustpeegeldavad osakesed ja vähesel määral ka värvipigment. Õhkõrn kiht hoolikalt hajutatud kreemjat põsepuna, üks kiht ripsmetušši, niisutav huulepalsam ja ülinaturaalseks jumestuseks sellest piisabki. Omavahel sulanduvad monokromaatilised värvid näol loovad harmoonilise ja väljapeetud lõpptulemuse. web hosting services top

Neutraalsed toonid

Karmen Tamme

Omavahel sulanduvad monokromaatilised värvid näol loovad harmoonilise ja väljapeetud lõpptulemuse.

Neutraalsed toonid

Need on värvid, mida kasutades pole võimalik eksida ja mis sobivad nii argise kui ka piduliku riietuse juurde. Naturaalsetes toonides meik ei tähenda, et lauvärvid, põsepuna ja huulepulk peaksid tingimata olema sama värvi. Neutraalne värvigamma ei piirdu ainult paari bee¾i värviga, vaid on väga rikkalik oma virsiku, roosa ja kreemjate pastellide ning pruunikate toonidega, mis varieeruvad liivatoonidest šokolaadipruunini.

Ülimalt naturaalne

Alusta jumestamist kerge, kiirestiimenduva näokreemiga, mis võib olla ka valgustpeegeldavate osakestega. Kui nahk ei ole just väga kuiv, võib selle asendada BB-kreemiga, milles on juba ühendatud niisutav kreem, valgustpeegeldavad osakesed ja vähesel määral ka värvipigment. Õhkõrn kiht hoolikalt hajutatud kreemjat põsepuna, üks kiht ripsmetušši, niisutav huulepalsam ja ülinaturaalseks jumestuseks sellest piisabki.

Omavahel sulanduvad monokromaatilised värvid näol loovad harmoonilise ja väljapeetud lõpptulemuse.
Neutraalsed toonid
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Neutraalsed toonid
ILUNÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn