“Mu elu pole nii mugav ja lihtne kui Vanemuises töötamise ajal, kuid just see mulle meeldib. Olen juhustele rohkem avatud,” tunnistab Maarja Mitt (31), kes lisaks vabakutselise näitleja tööle on võtnud täita uue, õpetaja rolli.

Enamikule eestlastele on Maarja tuttav seriaalist “Õnne 13”, kus ta mängib noort sotsiaalpedagoogi Saarat, kes soovib nii töös kui ka eraelus parimat, kuid vahetevahel toob see kaasa sekeldusi. Silmatorkava, veidi prantslannaliku välimusega Maarjat tuntakse tänaval ära ning harv pole seegi, kui mõni vastutulija teda kui tuttavat teretab ning seejärel kohmetub. Seriaalis mängimise parim osa pole siiski Maarja jaoks tuntus ega raha, vaid võimalus töötada koos nende näitlejatega, kellega muidu ehk kunagi ei kohtukski. “Helgi Sallot kohtasin esimest korda lõppeva hooaja viimasel võttepäeval. Kuue aasta jooksul, kui olen Õnne-seriaalis mänginud, polnud me võtetel kokku sattunud,” avaldab Maarja üllatava tõsiasja. Inimeste head sõnad seriaalitegelase aadressil teevad Maarjale suurt rõõmu, kuid sarnasust tema ja Saara vahel ei tasu siiski otsida, kuigi Saara tegemised on päris mitmel moel tema omadega kattunud. Kui Maarja asutas end 2013. aasta kevadel aastaks Londonisse õppima minema, mõeldi, mida ette võtta. “Toonane stsenarist Urmas Lennuk arvas, et Saara võiks samuti Londonisse sõita. Algul olin vastu – milleks nii otsene paralleel …” tunnistab Maarja. Tahtmatult on ta oma tegelasega võrdlemisi sarnast rada käinud ning rolli vastu võttes ei osanud aimata, et viis aastat hiljem on temastki saanud õpetaja. Nüüdseks kaks aastat Tallinnas elanud Maarja on oma eluga rahul. “Tunnen, et selle linna rütm ja vibratsioon sobivad minu omadega. Tartus voolab aeg teisiti, üldine võnkesagedus on pehmem ja rahulikum. Valmistades ette sel kevadel Miksteatris esietendunud sõnadeta koguperetükki “Merele!”, kuulasin Ööülikoolis Jaan Tätte loengut “Tuulest” ja mulle meeldis väga, kuidas ta kirjeldas “peas puhuva tuule tunnet”. Arvan, et ühel hetkel tekkis mul Tartus see tunne, et tuul ei puhu enam. Ja ma asusin seda otsima.” “Mu elu pole nii mugav ja lihtne kui Vanemuises töötamise ajal, kuid just see mulle meeldib. Olen juhustele rohkem avatud,” tunnistab Maarja Mitt (31), kes lisaks vabakutselise näitleja tööle on võtnud täita uue, õpetaja rolli. web hosting services top

Elu uues rollis

Kaire Uusen

“Mu elu pole nii mugav ja lihtne kui Vanemuises töötamise ajal, kuid just see mulle meeldib. Olen juhustele rohkem avatud,” tunnistab Maarja Mitt (31), kes lisaks vabakutselise näitleja tööle on võtnud täita uue, õpetaja rolli.

Elu uues rollis

Enamikule eestlastele on Maarja tuttav seriaalist “Õnne 13”, kus ta mängib noort sotsiaalpedagoogi Saarat, kes soovib nii töös kui ka eraelus parimat, kuid vahetevahel toob see kaasa sekeldusi. Silmatorkava, veidi prantslannaliku välimusega Maarjat tuntakse tänaval ära ning harv pole seegi, kui mõni vastutulija teda kui tuttavat teretab ning seejärel kohmetub. Seriaalis mängimise parim osa pole siiski Maarja jaoks tuntus ega raha, vaid võimalus töötada koos nende näitlejatega, kellega muidu ehk kunagi ei kohtukski. “Helgi Sallot kohtasin esimest korda lõppeva hooaja viimasel võttepäeval. Kuue aasta jooksul, kui olen Õnne-seriaalis mänginud, polnud me võtetel kokku sattunud,” avaldab Maarja üllatava tõsiasja.

Inimeste head sõnad seriaalitegelase aadressil teevad Maarjale suurt rõõmu, kuid sarnasust tema ja Saara vahel ei tasu siiski otsida, kuigi Saara tegemised on päris mitmel moel tema omadega kattunud. Kui Maarja asutas end 2013. aasta kevadel aastaks Londonisse õppima minema, mõeldi, mida ette võtta. “Toonane stsenarist Urmas Lennuk arvas, et Saara võiks samuti Londonisse sõita. Algul olin vastu – milleks nii otsene paralleel …” tunnistab Maarja. Tahtmatult on ta oma tegelasega võrdlemisi sarnast rada käinud ning rolli vastu võttes ei osanud aimata, et viis aastat hiljem on temastki saanud õpetaja.

Nüüdseks kaks aastat Tallinnas elanud Maarja on oma eluga rahul. “Tunnen, et selle linna rütm ja vibratsioon sobivad minu omadega. Tartus voolab aeg teisiti, üldine võnkesagedus on pehmem ja rahulikum. Valmistades ette sel kevadel Miksteatris esietendunud sõnadeta koguperetükki “Merele!”, kuulasin Ööülikoolis Jaan Tätte loengut “Tuulest” ja mulle meeldis väga, kuidas ta kirjeldas “peas puhuva tuule tunnet”. Arvan, et ühel hetkel tekkis mul Tartus see tunne, et tuul ei puhu enam. Ja ma asusin seda otsima.”

“Mu elu pole nii mugav ja lihtne kui Vanemuises töötamise ajal, kuid just see mulle meeldib. Olen juhustele rohkem avatud,” tunnistab Maarja Mitt (31), kes lisaks vabakutselise näitleja tööle on võtnud täita uue, õpetaja rolli.
Elu uues rollis
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Elu uues rollis
ISIKSUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn