“Iga asi tuleb inimese ellu just siis, kui ta on selleks valmis,” usub laulja Nancy Himma (50). Ta meenutab, et oli juba 14-15aastaselt enda jaoks selgeks mõelnud olulised asjad, milleni tulevikus jõuda tahtis.

Kõik need ongi tema ellu tulnud ja jäänud. Üks varem, teine hiljem ehk siis täpselt sel ajal, kui ta selleks valmis on olnud. Nancy mäletab, kuidas ta koolitüdrukuna uuris ema joogaraamatuid ning tundis, et see on see, millega ta tahaks tegelda. Jooga oli sel ajal enamikule üsna tundmatu asi, mis nõukogude mõtteviisiga kokku ei sobinud. Kuigi teda tõmbas ka muusika, tundis Nancy 15aastaselt enne muusikakooli katsetele minekut, et “tema aeg” pole veel käes. Sisetunne ei valetanud, sest õige aeg tuligi veidi hiljem, üheksakümnendatel. Raketina Eesti popmuusikasse lennanud Nancy võitis paljude eestlaste südamed, võludes oma erilise lavasarmi ja karismaga isegi neid, kes igapäevaelus popmuusikat ei kuulanud. Nüüd, paarkümmend aastat hiljem, laulab Nancy endiselt, aga veidi väiksematel lavadel ja mitte väga tihti, sest see pole talle enam nii oluline. Kui paljud tänapäeva lauljad vajuvad üsna kiiresti unustusehõlma, siis Nancyt mäletatakse ja tuntakse siiani. Ka tema erakordselt hea välimus ja füüsiline vorm püüavad pilku ning panevad inimesi ahhetama – kuidas on võimalik 50aastaselt sedavõrd hea välja näha? Ta on veendunud, et endasse uskudes ja sisetunnet kuulates on võimalik muuta oma elu täpselt selliseks, nagu inimene tahab. Kuidas sulle tundub, kas hea välimus sõltub eluviisist või geenidest? Mida oled selle heaks teinud? Nooruslik välimus sõltub paljudest teguritest, kuid nii geenid kui ka tervislik eluviis on selle juures vägagi tähtsad komponendid. Peamine on positiivne mõtlemine ja elujaatav hoiak. See ei ole mingi saladus. Nii see on ja seda suhtumist soovitan kõigile. Ükskõik, mis meil elus ette ei tule – alati on inimesel valik, kas ta tõuseb või vajub. Kõik sõltub sellest, millise tee inimene ise valib. Meil kõigil on oma niinimetatud kaasavara eluks kaasa antud, aga küsimus on selles, mida inimene sellega ette võtab, millesse ta usub, millised mõttemustrid tal on. Igaüks on ise oma elu kujundaja. “Iga asi tuleb inimese ellu just siis, kui ta on selleks valmis,” usub laulja Nancy Himma (50). Ta meenutab, et oli juba 14-15aastaselt enda jaoks selgeks mõelnud olulised asjad, milleni tulevikus jõuda tahtis. web hosting services top

Sisetunnet järgides

Kaire Uusen

“Iga asi tuleb inimese ellu just siis, kui ta on selleks valmis,” usub laulja Nancy Himma (50). Ta meenutab, et oli juba 14-15aastaselt enda jaoks selgeks mõelnud olulised asjad, milleni tulevikus jõuda tahtis.

Sisetunnet järgides

Kõik need ongi tema ellu tulnud ja jäänud. Üks varem, teine hiljem ehk siis täpselt sel ajal, kui ta selleks valmis on olnud. Nancy mäletab, kuidas ta koolitüdrukuna uuris ema joogaraamatuid ning tundis, et see on see, millega ta tahaks tegelda. Jooga oli sel ajal enamikule üsna tundmatu asi, mis nõukogude mõtteviisiga kokku ei sobinud.
Kuigi teda tõmbas ka muusika, tundis Nancy 15aastaselt enne muusikakooli katsetele minekut, et “tema aeg” pole veel käes. Sisetunne ei valetanud, sest õige aeg tuligi veidi hiljem, üheksakümnendatel. Raketina Eesti popmuusikasse lennanud Nancy võitis paljude eestlaste südamed, võludes oma erilise lavasarmi ja karismaga isegi neid, kes igapäevaelus popmuusikat ei kuulanud.
Nüüd, paarkümmend aastat hiljem, laulab Nancy endiselt, aga veidi väiksematel lavadel ja mitte väga tihti, sest see pole talle enam nii oluline. Kui paljud tänapäeva lauljad vajuvad üsna kiiresti unustusehõlma, siis Nancyt mäletatakse ja tuntakse siiani. Ka tema erakordselt hea välimus ja füüsiline vorm püüavad pilku ning panevad inimesi ahhetama – kuidas on võimalik 50aastaselt sedavõrd hea välja näha? Ta on veendunud, et endasse uskudes ja sisetunnet kuulates on võimalik muuta oma elu täpselt selliseks, nagu inimene tahab.
Kuidas sulle tundub, kas hea välimus sõltub eluviisist või geenidest? Mida oled selle heaks teinud?
Nooruslik välimus sõltub paljudest teguritest, kuid nii geenid kui ka tervislik eluviis on selle juures vägagi tähtsad komponendid. Peamine on positiivne mõtlemine ja elujaatav hoiak. See ei ole mingi saladus. Nii see on ja seda suhtumist soovitan kõigile. Ükskõik, mis meil elus ette ei tule – alati on inimesel valik, kas ta tõuseb või vajub. Kõik sõltub sellest, millise tee inimene ise valib. Meil kõigil on oma niinimetatud kaasavara eluks kaasa antud, aga küsimus on selles, mida inimene sellega ette võtab, millesse ta usub, millised mõttemustrid tal on. Igaüks on ise oma elu kujundaja.

“Iga asi tuleb inimese ellu just siis, kui ta on selleks valmis,” usub laulja Nancy Himma (50). Ta meenutab, et oli juba 14-15aastaselt enda jaoks selgeks mõelnud olulised asjad, milleni tulevikus jõuda tahtis.
Sisetunnet järgides
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Sisetunnet järgides
ISIKSUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn