Kuigi sõna “apteek” tähendab kreeka keeles ladu ja ravimite panipaika, pole see enam ammu pelgalt ravimite ostmise koht.

Apteegiturul on tihe konkurents ja nii pingutavadki kõik Eesti ketid oma klientide nimel. Juba praegu on lisaks ravimimüügile oluliselt lisandunud erinevaid pakutavaid teenuseid. Organismi bioloogiline vanus Üks rikkalikuma teenustevalikuga apteeke on Apotheka. Viru keskuses kannab apteek lausa iluteegi nime, sest panustatud on iluteenustele ja -toodetele. Väga menukaks on osutunud nahadiagnostika, mille abil mõõdetakse niiskust, rasu ja pigmentatsiooni ehk melaniini sisaldust. Mõõtmiseks kasutatakse erinevaid pliiatsandureid ning niiskuse, rasu ja pigmentatsiooni sisalduse määramiseks erinevat mõõtmismeetodit. Selline analüüs annab ülevaate naha tegelikust olukorrast ja sobivatest nahahooldustoodetest. Nahadiagnostika aitab inimesi, kes on kimpus endale sobiva näokreemi valimisega või tahavad aru saada, miks nende nahk on ülemäära kuiv või hoopis liiga rasune. “Iluteegi idee on ühendada apteekri teadmised, tipptehnoloogia ja parim kaubavalik. Esmalt uurime moodsa aparatuuri abil, milline on kliendi naha olukord ja seejärel otsime sobivad tooted. Ainult nii on tagatud, et klient saab hoolduse, mis tõesti toimib,” tutvustas Apotheka turundusjuht Mervi Lill. Mõõtmise tulemusel saad teada ka oma naha bioloogilise vanuse. Lisaks iludiagnostikale pakutakse Apothekas erinevaid naha- ja kehakoostise uuringuid, mille raames määratakse organismi bioloogilist vanust, veesisaldust organismis ning üldfüüsilist vormi. Samuti saab mõõta veresuhkru, hemoglobiini ja kolesteroolisisaldust ning hinnata jalgade tervislikku seisundit. Kuigi sõna “apteek” tähendab kreeka keeles ladu ja ravimite panipaika, pole see enam ammu pelgalt ravimite ostmise koht. web hosting services top

Tervisetest apteegis

Ann Hiiemaa

Kuigi sõna “apteek” tähendab kreeka keeles ladu ja ravimite panipaika, pole see enam ammu pelgalt ravimite ostmise koht.

Tervisetest apteegis

Apteegiturul on tihe konkurents ja nii pingutavadki kõik Eesti ketid oma klientide nimel. Juba praegu on lisaks ravimimüügile oluliselt lisandunud erinevaid pakutavaid teenuseid.

Organismi bioloogiline vanus

Üks rikkalikuma teenustevalikuga apteeke on Apotheka. Viru keskuses kannab apteek lausa iluteegi nime, sest panustatud on iluteenustele ja -toodetele. Väga menukaks on osutunud nahadiagnostika, mille abil mõõdetakse niiskust, rasu ja pigmentatsiooni ehk melaniini sisaldust.

Mõõtmiseks kasutatakse erinevaid pliiatsandureid ning niiskuse, rasu ja pigmentatsiooni sisalduse määramiseks erinevat mõõtmismeetodit. Selline analüüs annab ülevaate naha tegelikust olukorrast ja sobivatest nahahooldustoodetest.

Nahadiagnostika aitab inimesi, kes on kimpus endale sobiva näokreemi valimisega või tahavad aru saada, miks nende nahk on ülemäära kuiv või hoopis liiga rasune. “Iluteegi idee on ühendada apteekri teadmised, tipptehnoloogia ja parim kaubavalik. Esmalt uurime moodsa aparatuuri abil, milline on kliendi naha olukord ja seejärel otsime sobivad tooted. Ainult nii on tagatud, et klient saab hoolduse, mis tõesti toimib,” tutvustas Apotheka turundusjuht Mervi Lill. Mõõtmise tulemusel saad teada ka oma naha bioloogilise vanuse. Lisaks iludiagnostikale pakutakse Apothekas erinevaid naha- ja kehakoostise uuringuid, mille raames määratakse organismi bioloogilist vanust, veesisaldust organismis ning üldfüüsilist vormi. Samuti saab mõõta veresuhkru, hemoglobiini ja kolesteroolisisaldust ning hinnata jalgade tervislikku seisundit.

Kuigi sõna “apteek” tähendab kreeka keeles ladu ja ravimite panipaika, pole see enam ammu pelgalt ravimite ostmise koht.
Tervisetest apteegis
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Tervisetest apteegis
TERVIS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn