Hoolikalt, isikupäraselt ja oskuslikult tehtud Eesti loojate asju osatakse hinnata. Hinnast hoolimata, arvavad poepidajad.

Järjest rohkem võib märgata tänavatel inimesi, kes kannavad näiteks üheselt äratuntavaid MINU teksapükse, või kelle kaela ehib KUMA liblikapross või kelle kohta võib arvata, et nende koduseinal on kohe kindlasti loteriipiletina avalduv GO!WORLD maailmakaart. Oluline on aga, et kogu selle kauba on teinud Eestis meie disainerid ja on äratuntav ka väljaspool kodumaad. Eesti Disainikeskus andis juba 2007. aastal välja Tallinna disainikaardi, kuhu peale on märgitud Tallinna piires kõik Eesti disainikaupa müüvad poed, disainiga sisustatud kohvikud ning disaini eksponeerivad galeriid ja näitusesaalid. Võib aga väita, et nüüd, kaheksa aastat hiljem, oleks põhjust joonestada hoopis mitmekülgsem kaart, mis hõlmaks tervet Eestit, sest vastava sisuga poode ja galeriisid on tänavu avatud üle kogu Maarjamaa. Hoolikalt, isikupäraselt ja oskuslikult tehtud Eesti loojate asju osatakse hinnata. Hinnast hoolimata, arvavad poepidajad. web hosting services top

Meie oma asjad

Barbara Lehtna

Hoolikalt, isikupäraselt ja oskuslikult tehtud Eesti loojate asju osatakse hinnata. Hinnast hoolimata, arvavad poepidajad.

Meie oma asjad

Järjest rohkem võib märgata tänavatel inimesi, kes kannavad näiteks üheselt äratuntavaid MINU teksapükse, või kelle kaela ehib KUMA liblikapross või kelle kohta võib arvata, et nende koduseinal on kohe kindlasti loteriipiletina avalduv GO!WORLD maailmakaart. Oluline on aga, et kogu selle kauba on teinud Eestis meie disainerid ja on äratuntav ka väljaspool kodumaad.

Eesti Disainikeskus andis juba 2007. aastal välja Tallinna disainikaardi, kuhu peale on märgitud Tallinna piires kõik Eesti disainikaupa müüvad poed, disainiga sisustatud kohvikud ning disaini eksponeerivad galeriid ja näitusesaalid. Võib aga väita, et nüüd, kaheksa aastat hiljem, oleks põhjust joonestada hoopis mitmekülgsem kaart, mis hõlmaks tervet Eestit, sest vastava sisuga poode ja galeriisid on tänavu avatud üle kogu Maarjamaa.

Hoolikalt, isikupäraselt ja oskuslikult tehtud Eesti loojate asju osatakse hinnata. Hinnast hoolimata, arvavad poepidajad.
Meie oma asjad
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Meie oma asjad
TULIPUNKT

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn