Maroko argaaniapuu pähklitest saadav puhas argaaniaõli on universaalne, sest sobib nii naha, juuste kui ka küünte hoolduseks.

Argaaniaõlis sisalduvad flavonoidid toimivad põletikuvastaselt, mistõttu võib sellega ravida ka ekseemi ja psoriaasi. See ei ole asjata saanud “vedela kulla” nime, sest kõikide muude imeliste omaduste kõrval on sel ainulaadne ja erakordne võime parandada ka kiiritusekahjustusega nahka. Sisaldab karotenoide, mis kaitsevad nahka UV-kiirguse eest. Steroole, mis vähendavad põletikku, parandavad naha ainevahetusprotsesse ja säilitavad niiskust. Argaaniaõli suur E-vitamiini sisaldus takistab niiskusekadu naha väliskihist ning aitab ravida aknet, põletusest ja ka sisselõigetest tekkinud arme. Argaaniaõli koosneb 80% ulatuses asendamatutest rasvhapetest, mis aitavad vähendada kortse, säilitada terveid rakke ja hoida nende tööd normaalsena. Reguleerib aknega kaasnevat liigset rasueritust ja vähendab sellest põhjustatud nahaärritust. Maroko argaaniapuu pähklitest saadav puhas argaaniaõli on universaalne, sest sobib nii naha, juuste kui ka küünte hoolduseks. web hosting services top

Imeline argaaniaõli

Karmen Tamme

Maroko argaaniapuu pähklitest saadav puhas argaaniaõli on universaalne, sest sobib nii naha, juuste kui ka küünte hoolduseks.

Imeline argaaniaõli

Argaaniaõlis sisalduvad flavonoidid toimivad põletikuvastaselt, mistõttu võib sellega ravida ka ekseemi ja psoriaasi. See ei ole asjata saanud “vedela kulla” nime, sest kõikide muude imeliste omaduste kõrval on sel ainulaadne ja erakordne võime parandada ka kiiritusekahjustusega nahka.

Sisaldab karotenoide, mis kaitsevad nahka UV-kiirguse eest. Steroole, mis vähendavad põletikku, parandavad naha ainevahetusprotsesse ja säilitavad niiskust. Argaaniaõli suur E-vitamiini sisaldus takistab niiskusekadu naha väliskihist ning aitab ravida aknet, põletusest ja ka sisselõigetest tekkinud arme. Argaaniaõli koosneb 80% ulatuses asendamatutest rasvhapetest, mis aitavad vähendada kortse, säilitada terveid rakke ja hoida nende tööd normaalsena. Reguleerib aknega kaasnevat liigset rasueritust ja vähendab sellest põhjustatud nahaärritust.

Maroko argaaniapuu pähklitest saadav puhas argaaniaõli on universaalne, sest sobib nii naha, juuste kui ka küünte hoolduseks.
Imeline argaaniaõli
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Imeline argaaniaõli
FOOKUSES

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn