Punkmuusik ja poliitik Tarmo Kruusimäe (48) ei sõida autoga, vaid kasutab ühistransporti, leides, et pigem lisab see talle adekvaatsust otsustajana Tallinna Linnavolikogus.

Kes on olnud sinu lapsepõlves olulisim inimene? Mis asjaolud on sind enim kujundanud? Isapoolne vanaema, kellega koos sai elatud neljandast klassist kuni tema surmani minu 10. klassis. Mind mõjutas ka elukeskkond – Lasnamäel elades tekkis minus nõukogude-, vene- ja venestamisvastane meeleolu. Nagu ma ise naljatledes ütlen, siis esimene venekeelne sõna, mille ma selgeks sain, oli “fašist”. 1980. aastast tuli mu ellu punk. Alguses seostasin kõike nõukogudevastast ääri-veeri pungiga, pidades ka väliseestlaste ansamblit Hämarik ja Kuldset Triot pungiks, sest neil oli väike nõukogudevastane sõnum. Siis hakkasin teiste punkaritega lävima, meil oli äärmiselt suur kultuurijanu. Otsisime teistsugust kirjandust, fotosid, filme, maale, muusikat ... 1982 ja 1983 korraldati Kinomajas noorte re¾issööride kursused, kus sai käidud ning tehtud tutvust Lumiéride ja Luis Buñueli filmidega. Filmikunst huvitas. Muusika kuulus nagunii pungi juurde. Kuna disainriideid ei olnud, siis tuli neid ise disainida. Alguses olin selles seltskonnas natuke õnnetu, sest ma ei kirjutanud ise luuletusi, ei teinud laule ega osanud maalida. See mind häiris, aga ma proovisin. Kirjutasin sahtlisse ja kasutasin pseudonüüme, et mitte jõhkra kriitikatulva alla sattuda. Olen oma tegemistes äärmiselt kriitiline. Punkmuusik ja poliitik Tarmo Kruusimäe (48) ei sõida autoga, vaid kasutab ühistransporti, leides, et pigem lisab see talle adekvaatsust otsustajana Tallinna Linnavolikogus. web hosting services top

Elu ongi suur nauding

Tiina Lang

Punkmuusik ja poliitik Tarmo Kruusimäe (48) ei sõida autoga, vaid kasutab ühistransporti, leides, et pigem lisab see talle adekvaatsust otsustajana Tallinna Linnavolikogus.

Elu ongi suur nauding

Kes on olnud sinu lapsepõlves olulisim inimene? Mis asjaolud on sind enim kujundanud?

Isapoolne vanaema, kellega koos sai elatud neljandast klassist kuni tema surmani minu 10. klassis. Mind mõjutas ka elukeskkond – Lasnamäel elades tekkis minus nõukogude-, vene- ja venestamisvastane meeleolu. Nagu ma ise naljatledes ütlen, siis esimene venekeelne sõna, mille ma selgeks sain, oli “fašist”.

1980. aastast tuli mu ellu punk. Alguses seostasin kõike nõukogudevastast ääri-veeri pungiga, pidades ka väliseestlaste ansamblit Hämarik ja Kuldset Triot pungiks, sest neil oli väike nõukogudevastane sõnum. Siis hakkasin teiste punkaritega lävima, meil oli äärmiselt suur kultuurijanu. Otsisime teistsugust kirjandust, fotosid, filme, maale, muusikat ...

1982 ja 1983 korraldati Kinomajas noorte re¾issööride kursused, kus sai käidud ning tehtud tutvust Lumiéride ja Luis Buñueli filmidega. Filmikunst huvitas. Muusika kuulus nagunii pungi juurde. Kuna disainriideid ei olnud, siis tuli neid ise disainida. Alguses olin selles seltskonnas natuke õnnetu, sest ma ei kirjutanud ise luuletusi, ei teinud laule ega osanud maalida. See mind häiris, aga ma proovisin. Kirjutasin sahtlisse ja kasutasin pseudonüüme, et mitte jõhkra kriitikatulva alla sattuda. Olen oma tegemistes äärmiselt kriitiline.

Punkmuusik ja poliitik Tarmo Kruusimäe (48) ei sõida autoga, vaid kasutab ühistransporti, leides, et pigem lisab see talle adekvaatsust otsustajana Tallinna Linnavolikogus.
Elu ongi suur nauding
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Elu ongi suur nauding
NÜÜD TEISITI

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn