Oskab kõiki töid, on truu, hooliv ja armastav. Kui eesti naised otsivad neid omadusi välismaa meestes, siis eesti meestega abiellunud välismaa naised peavad sellisteks just eesti mehi.

Kui vahel võib jääda mulje, et ainult eesti naised abielluvad välismaa meestega, siis tegelikult leidub küllalt ka eesti mehi, kes abielluvad kaugema rahvuse esindajaga ja oskavad erinevustele vaatamata edukalt suhteid luua. Veelgi enam, eesti mehega abiellunud välismaa naiste sõnul on just eesti mees ideaalne pereisa ja kaaslane, keda nende rahvuskaaslased lausa kadestavad.   Abielupaar Aigul ja Tõnu Kiik on osanud võtta oma rahvuslikest eripäradest parima ning saavutanud tänu sellele oma kooselus ideaalse tasakaalu. Kasahhitar Aigul pulbitseb energiast ning lisaks sellele, et ta püüab ilusa välimusega pilku, kiirgab temast kinniste eestlastega võrreldes enam siirust ja heatahtlikkust. Tõnu on pikk, mehine, heledat verd eesti mees, kes teeb kõike eestlaslikult rahulikult ning emotsioone liialt välja ei näita. Aigul meenutab, et nad kohtusid Tõnuga esimest korda 2007. aastal Kasahstani pealinnas Astanas, kui mees oli seal tööreisil. See kohtumine on mõlemal meeles üsna värvikalt, sest “äratundmine” oli üsna tugev. Nimelt töötas Aigul sel ajal oma perefirmas raamatupidajana ja tema tädi, kes oli firma ülemus, kutsus Tõnu kui kauge külalise kasahhide kombe kohaselt õhtul ka külla. “Meil võetakse külalisi niiviisi vastu,” selgitab Aigul. Oskab kõiki töid, on truu, hooliv ja armastav. Kui eesti naised otsivad neid omadusi välismaa meestes, siis eesti meestega abiellunud välismaa naised peavad sellisteks just eesti mehi. web hosting services top

Pruut välismaalt

Kaire Uusen

Oskab kõiki töid, on truu, hooliv ja armastav. Kui eesti naised otsivad neid omadusi välismaa meestes, siis eesti meestega abiellunud välismaa naised peavad sellisteks just eesti mehi.

Pruut välismaalt

Kui vahel võib jääda mulje, et ainult eesti naised abielluvad välismaa meestega, siis tegelikult leidub küllalt ka eesti mehi, kes abielluvad kaugema rahvuse esindajaga ja oskavad erinevustele vaatamata edukalt suhteid luua. Veelgi enam, eesti mehega abiellunud välismaa naiste sõnul on just eesti mees ideaalne pereisa ja kaaslane, keda nende rahvuskaaslased lausa kadestavad.

 

Abielupaar Aigul ja Tõnu Kiik on osanud võtta oma rahvuslikest eripäradest parima ning saavutanud tänu sellele oma kooselus ideaalse tasakaalu. Kasahhitar Aigul pulbitseb energiast ning lisaks sellele, et ta püüab ilusa välimusega pilku, kiirgab temast kinniste eestlastega võrreldes enam siirust ja heatahtlikkust. Tõnu on pikk, mehine, heledat verd eesti mees, kes teeb kõike eestlaslikult rahulikult ning emotsioone liialt välja ei näita.

Aigul meenutab, et nad kohtusid Tõnuga esimest korda 2007. aastal Kasahstani pealinnas Astanas, kui mees oli seal tööreisil. See kohtumine on mõlemal meeles üsna värvikalt, sest “äratundmine” oli üsna tugev. Nimelt töötas Aigul sel ajal oma perefirmas raamatupidajana ja tema tädi, kes oli firma ülemus, kutsus Tõnu kui kauge külalise kasahhide kombe kohaselt õhtul ka külla. “Meil võetakse külalisi niiviisi vastu,” selgitab Aigul.

Oskab kõiki töid, on truu, hooliv ja armastav. Kui eesti naised otsivad neid omadusi välismaa meestes, siis eesti meestega abiellunud välismaa naised peavad sellisteks just eesti mehi.
Pruut välismaalt
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Pruut välismaalt
HINGENÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn