Naised on ajast aega otsinud igavese nooruse saladust ja püüdnud oma vanust varjata. Samas on naisi, kes näevad oma vanusest palju nooremad välja, vahel selleks suuri pingutusi tegemata.

Kes on kuulnud Eesti päritolu skulptorist Dora Gordine’st, teab, et see kaunis ja andekas naine ei avaldanud kunagi oma tõelist vanust. Kui ta ligi sada aastat tagasi Pariisi ja sealt edasi Inglismaale rännates kunstnikuna karjääri tegi ja briti kunstiringkondadesse pürgis, uskusid Dora välimust vaadates kõik, et ta oli alles neiueas – heal juhul 19–20aastane. Tegelikult oli ta siis juba üle kolmekümnene elukogenud naine. Aeg läks, Dora Gordine’st sai kuulus kunstnik ja seltskonnahing, aga tema sõbrad ja tuttavad ei saanudki teada naise tegelikku vanust. Isegi tema kõrgest soost abikaasa suri teadmisega, et oli oma andeka naisega üheealine. Tegelikult oli Dora temast kaksteist aastat vanem. Hiljem peeti Dorat nooremaks ilmselt ka tema haruldase vitaalsuse ja pika eluea tõttu – 1920. aastal kodumaa jätnud kunstnik suri Inglismaal kõrges vanuses – 96aastaselt. Vanus ajab naerma Tallinlanna Siri (59) näeb välja tütarlapselikult sale, samuti armastab ta igal võimalusel nalja teha – seega peavad paljud naljaks ka seda, kui ta oma vanuse välja ütleb. “Olen tegelikult vana, saan järgmisel aastal kuuskümmend,” on sõnad, mida võõrad ei usu. Viiskümmend üheksa ei annaks Sirile mingi hinna eest. Ta ise imestab vanusejutu peale siiralt: “Iga päev ei imesta küll keegi selle üle, sest mu oma sõbrad ja tuttavad ju teavad mu vanust, siin ei ole mingit üllatust.” Naised on ajast aega otsinud igavese nooruse saladust ja püüdnud oma vanust varjata. Samas on naisi, kes näevad oma vanusest palju nooremad välja, vahel selleks suuri pingutusi tegemata. web hosting services top

Noorus geenides?

Kaire Uusen

Naised on ajast aega otsinud igavese nooruse saladust ja püüdnud oma vanust varjata. Samas on naisi, kes näevad oma vanusest palju nooremad välja, vahel selleks suuri pingutusi tegemata.

Noorus geenides?

Kes on kuulnud Eesti päritolu skulptorist Dora Gordine’st, teab, et see kaunis ja andekas naine ei avaldanud kunagi oma tõelist vanust. Kui ta ligi sada aastat tagasi Pariisi ja sealt edasi Inglismaale rännates kunstnikuna karjääri tegi ja briti kunstiringkondadesse pürgis, uskusid Dora välimust vaadates kõik, et ta oli alles neiueas – heal juhul 19–20aastane. Tegelikult oli ta siis juba üle kolmekümnene elukogenud naine.

Aeg läks, Dora Gordine’st sai kuulus kunstnik ja seltskonnahing, aga tema sõbrad ja tuttavad ei saanudki teada naise tegelikku vanust. Isegi tema kõrgest soost abikaasa suri teadmisega, et oli oma andeka naisega üheealine. Tegelikult oli Dora temast kaksteist aastat vanem. Hiljem peeti Dorat nooremaks ilmselt ka tema haruldase vitaalsuse ja pika eluea tõttu – 1920. aastal kodumaa jätnud kunstnik suri Inglismaal kõrges vanuses – 96aastaselt.

Vanus ajab naerma

Tallinlanna Siri (59) näeb välja tütarlapselikult sale, samuti armastab ta igal võimalusel nalja teha – seega peavad paljud naljaks ka seda, kui ta oma vanuse välja ütleb. “Olen tegelikult vana, saan järgmisel aastal kuuskümmend,” on sõnad, mida võõrad ei usu. Viiskümmend üheksa ei annaks Sirile mingi hinna eest. Ta ise imestab vanusejutu peale siiralt: “Iga päev ei imesta küll keegi selle üle, sest mu oma sõbrad ja tuttavad ju teavad mu vanust, siin ei ole mingit üllatust.”

Naised on ajast aega otsinud igavese nooruse saladust ja püüdnud oma vanust varjata. Samas on naisi, kes näevad oma vanusest palju nooremad välja, vahel selleks suuri pingutusi tegemata.
Noorus geenides?
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Noorus geenides?
HINGENÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn