Mari on täisvärvitrükis ja liimköites kvaliteetpaberil väljaanne, mis ilmub 4 korda aastas.

Mari on mõeldud kaasaegsele naisele, kel on omad püüdlused ja eesmärgid ning soov võrreldes oma emadega rohkem tähelepanu pöörata iseendale, oma tervisele, hüveolule ja elukvaliteedile selleks, et elada võimalikult nooruslikult, huvitavalt ja aktiivselt. Ajakirja sisu ja hoiak: Mari sisu on mitmekülgne, haarates erinevaid teemavaldkondi, mis naistele huvi pakuvad. Sisult praktiline, toetav, suunav, meelelahutuslik, hariv, mis annab lugejale vajalikku kindlustunnet, toetust, uusi ideid, praktilisi näpunäiteid, jagab teiste elukogemust ja ärgitab oma elu naudinguliselt elama. Peegeldab hoiakut, et su elu on just nii huvitav ja õnnelik, kui kordumatult seda elad ja kui positiivselt kõigesse suhtud. Oma võimalusi tuleb osata märgata, väärtustada ja kasutada selleks, et elukvaliteet parem oleks. Samas ei ärgita ajakiri elama üle oma võimete ja võimaluste, ei ole sunnitult glamuurne, vaid maitsekas ja lugejat positiivselt innustav. Temaatikalt asjalik ja pisut tõsisem, pakkudes võimalust enam elulistesse asjadesse süveneda, on kogemusi vahendav, nõuandev ja toetav. Ajendab kaasa mõtlema, paremini iseenda võimalusi kasutama ja elu nautima. Mari kesksed teemaplokid:   Naised&Elu. Lood eri aspektides – edukatest, õnnelikest, elukogenud ja elus oma kindla koha leidnud inimestest, kellel on midagi sisulist teistele öelda, et läbi iseenda oma õpetlikke ja teisi innustavaid või mõtlema panevaid kogemusi, elutõdesid või asjatundjatarkust jagada. Heaolu. Ilu, mood, toit ja tervis, tervis, trenn. Kuidas elada ja tunda end igapäevas paremini?   Elunauding. Keskendub heale söögile-joogile, sisukale vabale ajale, hobidele, elustiilile ja mõnusale kodule. Mari on täisvärvitrükis ja liimköites kvaliteetpaberil väljaanne, mis ilmub 4 korda aastas. web hosting services top

Meediakaart

Mari on täisvärvitrükis ja liimköites kvaliteetpaberil väljaanne, mis ilmub 4 korda aastas.

Mari on mõeldud kaasaegsele naisele, kel on omad püüdlused ja eesmärgid ning soov võrreldes oma emadega rohkem tähelepanu pöörata iseendale, oma tervisele, hüveolule ja elukvaliteedile selleks, et elada võimalikult nooruslikult, huvitavalt ja aktiivselt.

Ajakirja sisu ja hoiak: Mari sisu on mitmekülgne, haarates erinevaid teemavaldkondi, mis naistele huvi pakuvad. Sisult praktiline, toetav, suunav, meelelahutuslik, hariv, mis annab lugejale vajalikku kindlustunnet, toetust, uusi ideid, praktilisi näpunäiteid, jagab teiste elukogemust ja ärgitab oma elu naudinguliselt elama. Peegeldab hoiakut, et su elu on just nii huvitav ja õnnelik, kui kordumatult seda elad ja kui positiivselt kõigesse suhtud. Oma võimalusi tuleb osata märgata, väärtustada ja kasutada selleks, et elukvaliteet parem oleks.

Samas ei ärgita ajakiri elama üle oma võimete ja võimaluste, ei ole sunnitult glamuurne, vaid maitsekas ja lugejat positiivselt innustav. Temaatikalt asjalik ja pisut tõsisem, pakkudes võimalust enam elulistesse asjadesse süveneda, on kogemusi vahendav, nõuandev ja toetav. Ajendab kaasa mõtlema, paremini iseenda võimalusi kasutama ja elu nautima.

Mari kesksed teemaplokid:

 

Naised&Elu. Lood eri aspektides – edukatest, õnnelikest, elukogenud ja elus oma kindla koha leidnud inimestest, kellel on midagi sisulist teistele öelda, et läbi iseenda oma õpetlikke ja teisi innustavaid või mõtlema panevaid kogemusi, elutõdesid või asjatundjatarkust jagada.

Heaolu. Ilu, mood, toit ja tervis, tervis, trenn. Kuidas elada ja tunda end igapäevas paremini?

 

Elunauding. Keskendub heale söögile-joogile, sisukale vabale ajale, hobidele, elustiilile ja mõnusale kodule.

Mari on täisvärvitrükis ja liimköites kvaliteetpaberil väljaanne, mis ilmub 4 korda aastas.
Meediakaart
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Meediakaart

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn