Jäär Mida väiksem kruvi oma igapäises rahateenimismehhanismis oled, seda ootamatumalt võivad sind tabada sinust sõltumatud muutused.

Enne täiskuud (15.4.) säilita tasakaal, sest juba pärast palmipuudepüha (13.4.) oled Saturni ja Jupiteri mobiliseerivas mõjuväljas – juhus aitab end näidata parimas valguses. Talitse oma aktiivsust ja isekust. Usu, et edu pant on nüüd tolerantsuses, süüvimises ka nende mõttekäikudesse, keda sa oma karja inimesteks ei pea. Pinguta, ent ära pea end juhtfiguuriks. Viimasel nädalal, mille lõpus Kuu sinu tähtkuju läbib ja 29. aprillil uuesti sünnib, saad asjalikult tegelaselt head nõu äriasjades. Temaga päris ühte paati istumisega ei maksa aga kiirustada, enne kui oled veendunud, et sa selles kindlasti teisele kaldale jõuad. Jäär Mida väiksem kruvi oma igapäises rahateenimismehhanismis oled, seda ootamatumalt võivad sind tabada sinust sõltumatud muutused. web hosting services top

Aprillikuu horoskoop

Jäär
Mida väiksem kruvi oma igapäises rahateenimismehhanismis oled, seda ootamatumalt võivad sind tabada sinust sõltumatud muutused.

Aprillikuu horoskoop

Enne täiskuud (15.4.) säilita tasakaal, sest juba pärast palmipuudepüha (13.4.) oled Saturni ja Jupiteri mobiliseerivas mõjuväljas – juhus aitab end näidata parimas valguses. Talitse oma aktiivsust ja isekust. Usu, et edu pant on nüüd tolerantsuses, süüvimises ka nende mõttekäikudesse, keda sa oma karja inimesteks ei pea. Pinguta, ent ära pea end juhtfiguuriks. Viimasel nädalal, mille lõpus Kuu sinu tähtkuju läbib ja 29. aprillil uuesti sünnib, saad asjalikult tegelaselt head nõu äriasjades. Temaga päris ühte paati istumisega ei maksa aga kiirustada, enne kui oled veendunud, et sa selles kindlasti teisele kaldale jõuad.

Jäär Mida väiksem kruvi oma igapäises rahateenimismehhanismis oled, seda ootamatumalt võivad sind tabada sinust sõltumatud muutused.
Aprillikuu horoskoop
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Aprillikuu horoskoop
HOROSKOOP

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn