Mis imeasjad on energiaorgasm ja naise ejakulatsioon? Sajad paarid Eestis on otsustanud end seksuaalsaladuste teemal harida.

Meelis kinnitab, et tantrast on abi nii kodus kui tööl.Levinud arvamusele vastupidiselt ei ole tantra õpetus pelgalt seksuaalsusest, vaid eesmärgiks on inimese terviklikkus. See on kõigi elu aspektide intensiivse kogemise kunst, oskus end maailmale avada. Iga hingetõmbega elu nautimise tähtis osa on harmooniline suhe oma partneriga. “Paaridele annab tantra võimaluse oma suhtega sügavuti minna,” kinnitab kursusel osalenud tehnoloogiaettevõtja Meelis Resev (36). “Tantra toob kaasa selle, mida üldiselt nimetatakse heaks seksiks, aga see pole enam lihtsalt seks, vaid midagi palju enamat.” Kursustele satuvad tavaliselt inimesed vanuses 30–50. Seal käib nii üksikuid, vastarmunuid kui ka üle 20 aasta koos olnud paare. Isegi kaua rahuldavas suhtes elanud kogevad kursustel ahhaa-momente: alles nüüd sain aru, mida mu partner tegelikult tahtis! Mis imeasjad on energiaorgasm ja naise ejakulatsioon? Sajad paarid Eestis on otsustanud end seksuaalsaladuste teemal harida. web hosting services top

Armastuse kool

Tekst: Anne Prommik, illustratsioon: pildipank 123

Mis imeasjad on energiaorgasm ja naise ejakulatsioon?
Sajad paarid Eestis on otsustanud end seksuaalsaladuste teemal harida.

Armastuse kool
Meelis kinnitab, et tantrast on abi nii kodus kui tööl.
Levinud arvamusele vastupidiselt ei ole tantra õpetus pelgalt seksuaalsusest, vaid eesmärgiks on inimese terviklikkus. See on kõigi elu aspektide intensiivse kogemise kunst, oskus end maailmale avada. Iga hingetõmbega elu nautimise tähtis osa on harmooniline suhe oma partneriga. “Paaridele annab tantra võimaluse oma suhtega sügavuti minna,” kinnitab kursusel osalenud tehnoloogiaettevõtja Meelis Resev (36). “Tantra toob kaasa selle, mida üldiselt nimetatakse heaks seksiks, aga see pole enam lihtsalt seks, vaid midagi palju enamat.”
Kursustele satuvad tavaliselt inimesed vanuses 30–50. Seal käib nii üksikuid, vastarmunuid kui ka üle 20 aasta koos olnud paare. Isegi kaua rahuldavas suhtes elanud kogevad kursustel ahhaa-momente: alles nüüd sain aru, mida mu partner tegelikult tahtis!
Mis imeasjad on energiaorgasm ja naise ejakulatsioon? Sajad paarid Eestis on otsustanud end seksuaalsaladuste teemal harida.
Armastuse kool
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Armastuse kool
HINGENÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn