LÕVI Hea start – su patroonist Päike alustab just sinu tähtkujus, üksiti on 1. august kaduneljapäev Kuu viimases veerandis.

Kõik see kindlustab nutikuse, terase loogika ja tänu Marsile hea energiapagasi ning nõuab hetke analüüsimist, kõige perspektiivitu väljapraakimist, andmaks maad uutele ettevõtmistele. Tegemist on palju ja loota tuleb eelkõige iseenesele. Endiselt keskenda tähelepanu juriidiliste ja rahaliste asjaajamiste täpsusele. Enim siis, kui oled alles algaja, ent ambitsioonikas ülemus. Noorkuu (7.8.) hakkab kasvama sinu tähtkujus, tugevneb Neptuuni ja Merkuuri mõju: lõikuskuu lõpuni on seda paremad võimalused ametialaseks tõusuks, mida  vähem on su suhtumises (nii kolleegidesse kui alluvatesse) enese isiku ületähtsustamise hõngu.  LÕVI Hea start – su patroonist Päike alustab just sinu tähtkujus, üksiti on 1. august kaduneljapäev Kuu viimases veerandis. web hosting services top

Augusti horoskoop

LÕVI
Hea start – su patroonist Päike alustab just sinu tähtkujus, üksiti on 1. august kaduneljapäev Kuu viimases veerandis.

Augusti horoskoop

Kõik see kindlustab nutikuse, terase loogika ja tänu Marsile hea energiapagasi ning nõuab hetke analüüsimist, kõige perspektiivitu väljapraakimist, andmaks maad uutele ettevõtmistele. Tegemist on palju ja loota tuleb eelkõige iseenesele. Endiselt keskenda tähelepanu juriidiliste ja rahaliste asjaajamiste täpsusele. Enim siis, kui oled alles algaja, ent ambitsioonikas ülemus. Noorkuu (7.8.) hakkab kasvama sinu tähtkujus, tugevneb Neptuuni ja Merkuuri mõju: lõikuskuu lõpuni on seda paremad võimalused ametialaseks tõusuks, mida  vähem on su suhtumises (nii kolleegidesse kui alluvatesse) enese isiku ületähtsustamise hõngu. 

LÕVI Hea start – su patroonist Päike alustab just sinu tähtkujus, üksiti on 1. august kaduneljapäev Kuu viimases veerandis.
Augusti horoskoop
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Augusti horoskoop
HOROSKOOP

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn