Piklik, läikiv ja kleepuv kuivatatud dattel sobib nii magusaisu leevendajaks kui ka soolaseks suupisteks.

Kuivatatud datlit saab peaaegu igast poest, värsket leiab harvemini ja mõistlik oleks seda proovida maades, kus datlipalmid kasvavad. Kuna datlipalm on väga laia levikuga, siis pole selle pärinemist suudetud kindlaks teha. Oletatakse vaid, et see on pärit Iraagist. Datlite jäljed inimkonna toiduajaloos viivad Lähis-Itta ja Aasia lõunapoolsetesse riikidesse, ulatudes tuhandete aastate tagusesse aega. Egiptuses, Araabias ja Mesopotaamias on leitud märke datlitest juba 6000–4000 aastat e.m.a. Egiptlased valmistasid datlitest näiteks veini. Dattel on kuivatatuna imalmagus ja sobib hästi magusaisu rahuldamiseks, sest on väga kõrge glükoosi- ja fruktoosisisaldusega (võib ulatuda 65%-ni). Piklik, läikiv ja kleepuv kuivatatud dattel sobib nii magusaisu leevendajaks kui ka soolaseks suupisteks. web hosting services top

Dattel

Retseptid ja fotod Tuuli Mathisen

Piklik, läikiv ja kleepuv kuivatatud dattel sobib nii magusaisu leevendajaks kui ka soolaseks suupisteks.

Dattel
Kuivatatud datlit saab peaaegu igast poest, värsket leiab harvemini ja mõistlik oleks seda proovida maades, kus datlipalmid kasvavad. Kuna datlipalm on väga laia levikuga, siis pole selle pärinemist suudetud kindlaks teha. Oletatakse vaid, et see on pärit Iraagist.
Datlite jäljed inimkonna toiduajaloos viivad Lähis-Itta ja Aasia lõunapoolsetesse riikidesse, ulatudes tuhandete aastate tagusesse aega. Egiptuses, Araabias ja Mesopotaamias on leitud märke datlitest juba 6000–4000 aastat e.m.a. Egiptlased valmistasid datlitest näiteks veini.
Dattel on kuivatatuna imalmagus ja sobib hästi magusaisu rahuldamiseks, sest on väga kõrge glükoosi- ja fruktoosisisaldusega (võib ulatuda 65%-ni).
Piklik, läikiv ja kleepuv kuivatatud dattel sobib nii magusaisu leevendajaks kui ka soolaseks suupisteks.
Dattel
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Dattel
TEA JA TUNNE

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn